Skocz do zawartości

SD.ANH.104 WITH GENERATOR-żywica 1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny bo ciekawy. Efekt psują mi odpryski(bo mi się poprostu nie podabją) i jednolicie pomalowane trzonki od narzędzi.

Myśle, że nie po to pokazujesz zeby zbierać laury więc do roboty . O ile odpryski to kwestia wprawy i już ich raczej już nie poprawisz to te elementy drewniane można spokojnie ulepszyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bo ciekawy. Efekt psują mi odpryski(bo mi się poprostu nie podabją) i jednolicie pomalowane trzonki od narzędzi.

Myśle, że nie po to pokazujesz zeby zbierać laury więc do roboty . O ile odpryski to kwestia wprawy i już ich raczej już nie poprawisz to te elementy drewniane można spokojnie ulepszyć.

 

Pozdro

 

Oj Mateusz Mateusz, a jak mam pomalować trzonki... a do odprysków to kwestia gustu, a jak wiemy o tym się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietuzinkowy temat i wykonanie. Dobre fotki.

W meczu matejson : MWALLO, jak dla mnie na razie 0:1.

Mówimy o trzonkach tak czy o modelach Bo z tym modelem to raczej nie mam co konkurować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozjaśnianie. Rdza na wydechu(?) fajnie wyszła - tak rdzawo bardzo A tak nie używając wujka google to co to było tak faktycznie :>?

 

Wujek Michał powie Tobie z czego to jest zrbione-rdzawy kolor to wash ze sienny palonej firmy Talens położony na odpowiedni kolor.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym modelem to raczej nie mam co konkurować.

To fakt. Chociaz moze nieco za malo go pokazales.

Jesli chodzi o trzonki to musze stwierdzic, ze z tych zdjec nie da sie wyciagnac jednoznacznych wnioskow. Spojrzenie "na zywo" mogloby nieco pomoc.

Zatem, z przyczyn obiektywnych w pojedynku "na trzonki" daje 1:1.

Obu konkurentom gratuluje modeli. Sam naleze raczej do widzow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?t=2373

 

Tu masz więcej zdjęć. Jest to moja pierwsza 35. Na codzień siedze w 72 i z 2WŚ, a nie współczesnej. Model nie ma ostrego cieniowania, dlatego ze moim zdaniem we współczesnych 35 wygląda to nierealstycznie(kwestia gustu...). Model jest mniej efektowny bo nie ma tak wielu bajerów jak rdza i odpryski. Mam nadzieje, że ktoś widział ten konkretny egzemplarz czy inny współczesny pojazd na uzbrojeniu dziesiejszej armii WP. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia dziesiejszej defilady w Warszawie. Dlatego też m.in. model jest mniej efektowny od modelu MWALLO.

 

Poza tym myśle, że każdy z nas miał inny cel w robieniu tych swoich modeli. MWALLO wie o co chodzi....

 

Podsumówując, nie widze sensu pojedynkowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-dobry wieczór!

 

Oczywiście nie ma sensu pojedynku-Mateusz to mój znajomy.Każdy z nas ma inny styl i inaczej robi modele- ja robie metodami artystycznymi i cały czas się uczę (2 lata dopiero w tym siedzę). Jego modele także są bardzo dobre tylko po prostu inne.Chętnie posłuże radami... jakby coś to prosze pisać.

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.