Jump to content

matejson

Members
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 • Interests
  Pancerka i dioramy 1/72
 • Website
 • Facebook
  https://www.facebook.com/MatejsonModelsWorkshop/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matejson

  FSC Żuk

  Taki urok modelu, bo złożony jest prawidłowo. Zejdzie jeszcze 0,5-1mm, jak skleje dokładnie całość.
 2. matejson

  FSC Żuk

  Odświeżam temat. Podstawka: Malowanie: A teraz doszło sporo detali: zestawowe oszklenie, wycieraczki przednie z Hauler, koła z FPW Model i reflektory z ELF. CDN...
 3. Unikatowy zestaw: Tristar 35010 - 20mm Flak38 - SD.Ah.51 skala 1/35 Voyager Model 35041 - elementy fototrawione i żywiczne Armorscale B35-047 - lufka aluminiowa z hamulcem wylotowym Armorscale A35-010 - puste łuski do Flak38 Całość 99 pln Do kosztów należy doliczyć koszt wysyłki do paczkomatu tj 13pln (jedyna opcja)
 4. Super malowanie, jakich numerów farbek użyłeś? Ja będę swojego też robił, ale będę żenił z Mirage i gąsienicami UM.
 5. EDIT: bruk to był jednak odlew gipsowy, co nie zmienia faktu, że i tak go trzeba było przerabiać. Bardzo dobrze to widać po Twoich pracach zresztą
 6. Hej, Nic nie szkodzi napisać jeszcze raz, ale widzę, że już zostło wszystko wspomniane. W planach jst kolejny, a nawet dwa... Tylko dwa wieczory zajęło mi ich sklejenie...😅bardzo trudno wyciąć z ramki tak aby sie nie rozleciały. Całe szczęście narzeczona mi sprawiła na urodziny cążki MENGa i poszło "jak po maśle"
 7. Tak bez problemu, zewnętrzna połowka koła zebatego pasuje na gąsienice, jedna ta część od strony wanny musiała miec trochę podcętę zęby.
 8. Cześć, a w życiu...w modelu są dwu kolorowe ramki Po prostu. Stara z zawieszeniem 7TP oraz nowa z budą C7P. Zero szpachli jak widać. Trochę mojego polistyrenu i drucików jedynie.
 9. Cześć, Kolejny projekt na warsztacie. Model Mirage, jeżeli ktoś chwalił modele IBG to niech sprawi sobie ten model...już parę ładnych lat temu jakość tego zestawu nie odstępowała od zagranicznych producentów. Polecam gorąco. Zestawowe gumowe gąsienice nie są najgorsze, ale zdecydowałem zwaloryzować model zestawem gąsienic z UniModels. Skala 1/72 Pozdrawiam,
 10. Bruk to odlew żywiczny, który dodatkowo przerobiem robiąc wyrwy + gruz wokoło, cegły i stare gazety.
 11. Dzięki za komentarze
 12. Kilka zdjęć z podstawką:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.