Skocz do zawartości

LVTP 5A1 AFV CLUB + EDUARD 1/35


Leeb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!Chciałem podzielić się z Wami, zdjęciami amfibii nad którą aktualnie pracuję. Jest to, mój drugi model pancerny, po nieudanej Merkavie. I dlatego chciałem zapytać - co byście dodali do modelu lub zmienili w nim. Czy jestem na właściwej drodze? Stan na zdjęciach przedstawia pojazd po filtrze i sidoluksie. Obecnie LVTP ma już położone kalki. Tutaj AFV CLUB się nie postarało - są one tragiczne. Wiele nerwów zjadłem kładąc je. Przy nawet najmniejszym dotknięciu kalki rozsypują się w malutkie kawałeczki. A jak wiadomo poskładanie ich w całość proste nie jest. Poza tym model pod względem składalności jest cacy, występują jedynie nieliczne błędy w instrukcji. Są one na szczęście łatwe do skorygowania.

 

Obraz397_zpsfe6c53c7.jpg

 

Obraz385_zps3188a773.jpg

 

Obraz384_zpsfab3fef3.jpg

 

Obraz381_zps97343a6e.jpg

 

Obraz366_zpsa17a08fe.jpg

 

Obraz365_zpsc4d7e368.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

No to dosyć późno pokazujesz swój model, praktycznie wszystko już gotowe. I jest taki czysty, gunny by się wzruszył, że chłopaki tak dbają... Na górnej płycie kadłuba masz w czterech miejscach wyloty pompy zęzowej - od tych wylotów w dół prawie zawsze idą takie malownicze zacieki. Warto by je dodać, choćby jako ciemniejsze miejsca, żeby zasugerować, że pojazd niedawno brodził. Tak samo można by dodać plamy pod miejscami gdzie woda by się gromadziła - mam tu na myśli głównie skrzynie chłodnic i trochę też stopnie na bokach kadłuba. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wrzucam kolejną porcję zdjęć amfibii. Na dzień dzisiejszy jest tak:

 

Obraz488_zps33c4dc6e.jpg

 

Obraz484_zps038af63c.jpg

 

Obraz481_zpsd06f827f.jpg

 

Obraz480_zps2c89aa3c.jpg

 

Obraz479_zps51350c3d.jpg

 

Obraz478_zpsf32aee15.jpg

 

Obraz477_zps1ef6c3bd.jpg

 

Obraz476_zps68376ea5.jpg

 

Obraz470_zpsfa4fb15c.jpg

 

Obraz469_zps88151436.jpg

 

Obraz468_zps8833ba8b.jpg

 

Obraz467_zps22c45e16.jpg

 

Obraz466_zpsa5b59485.jpg

 

Dojdą jeszcze 2 beczki na paliwo, łańcuch którym będą one przypięte, i jako wisienka na torcie mini kłódka z fototrawionek. Co do śladów eksploatacji dołożę jeszcze - odymienie wydechów i zacieki paliwa.

Czekam na Wasze rady i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.