Skocz do zawartości

MAC SUPERLINER ITALERI 1/24


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwowałem warsztat, podoba mi się ta maszyna, szkoda że zostawiłeś standardowe chromy, wyglądają zdeczka zabawkowo.

Duży plus ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można napisać, kiedy model znakomicie się prezentuje. Mamy tu jak na dłoni pokazany przykład tego jak kapitalnie można zbudować ładnego day caba z niezbyt udanego moim zdaniem italerowskiego superlinera.

Wątek warsztatowy był bardzo szczegółowo prowadzony, co daje nam obraz tego nakładu pracy jaki włożyłeś. Model jest czysto sklejony z masą przeróbek własnych, wg mnie zasługuje na stronę główną

Nie mogę jednak jakoś przeboleć, że nie podjąłeś kolejnej próby wykonania tego ciemnego paska na masce. Mam też wrażenie że biel na masce ma inny odcień niż biel na kabinie. No i chyba niepotrzebnie zabudowałeś schodki od strony kierowcy, a odległość zbiorników paliwa od akumulatorów jest troszke za duża jak na samochód z kabina dzienną - to takie małe minusiki ode mnie, a właściwie sugestie, że ja bym to czy tamto zrobił nieco inaczej.

Sklejałem ten model trzy razy stąd moje czepialstwo

 

ps

Jak możesz to przyjedź z nim do Bytomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Piękna maszyna, świetna robota, świetna przeróbka. Też mi sie wydaje, że maska ma nieco inny odcień ale biorąc pod uwagę lekkie ślady eksploatacji to właściciel mógł ją wymienić lub pomalować więc jest git Ogólna koncepcja mi sie bardzo podoba, sam mam zamiar zrobić daycaba ale z Petka 377.

Mały minusik? Jedynie brak czarnych uszczelek/obramówek przednich kloszy... Ale to nie umniejsza całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu 126, elefantes

Wielkie dzięki. Zaraz wyjaśnię ten dysonans w odcieniach---- otóż kabina była malowana jako pierwsza i że miała być biała to nie wyszło to co z maską. W tym czasie jeszcze nie wiedziałem że biały który zastosowałem do kabiny to ten nieszczęsny -dupli color- ale.... na bazie żywic syntetycznych który jak potem wyszło NIE cierpi akrylu. To szydło wyszło przy malowaniu paska na masce. Gdybym wiedział to Mac dawno byłby skończony. Jak doczytałem się potem to puszka wylądowała za oknem, jakiś MAN z gruszką ją rozjechał i biała plama jeszcze jest na jezdni Maska to już rasowy akryl MOTIP-a , ale było już za póżno na zmiany. A o tych uszczelkach zawsze zapominam.

 

--elefantes-- nie dam rady w marcu, nie zdążę kupić jakiegoś auta. " WHITE SPIRIT" na pewno będzie w Świdniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666, jak Ty cos zrobisz to zawsze milo popatrzec. Mack jest przepiekny, wyglada bardzo dobrze z tymi wszystkimi przerobkami, z reszta wiadomo, ze galeria nie odda tego co bylo w warsztacie, kawal dobrej roboty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666, jak Ty cos zrobisz to zawsze milo popatrzec. Mack jest przepiekny, wyglada bardzo dobrze z tymi wszystkimi przerobkami, z reszta wiadomo, ze galeria nie odda tego co bylo w warsztacie, kawal dobrej roboty ;).

 

Dzięki. Biorę przykład c Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.