Skocz do zawartości

MB ACTROS 1854 \8/ By KrUgEr 2 model :D


KRUGER_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Będę śledził relację, bo sam psychicznie się zbieram do tego Astrosa:

IMG_0028.jpg

Czekam też jeszcze na zamówione farby.

PS

W odpowiednim czasie założę osobny wątek (jak już będą jakieś postępy), chyba, że Admini stwierdzą, że mam pisać w tym samym.

Pozdrowienia i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, będę z chęcią śledził ten wątek Czekam na więcej

 

Tylko jedna mała prośba odnośnie zdjęć: pobaw się z ustawieniami MAKRO w aparacie żeby były ostrzejsze, i zdjęcia rób z mniejszej odległości (będzie więcej widać)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym ten actros sie różni od mojego ?? wiem napewno ze grilem .

Jeszcze kolorem

I ma jakieś elementy chromowane w postaci naklejek - obwódka świateł przednich, paski na grilu, paski na bocznych owiewkach i lusterka

 

Zaczynaj sklejac :P

Juz niebawem, na dniach

 

jezeli ktos ma foty silnika to prosił bym o nie

Ja również się przyłączam do prośby.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS czy ten twój actros ma silnik??.

Tak, to normalny model, żaden uproszczony. Przypuszczam, że większość a może nawet wszystkie wypraski takie same, jak w modelu KRUGER_MAN'a:

DSC00365.jpg

DSC00366.jpg

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja identyczna jak u mnie ) własnie przerabiam ten 2 punkt u mnie ) , lece jutro po czarny spray , i podkład i jakies duperelki do sklepu . Tornado ty sklejałes chyba ten model z tego co wywnioskowałem i jezeli bys mógł to powiedz czy wnetrze tez wejdzie do sklejonej kasty .

Z góry dzieki

POZDRO KRUGER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUGER_MAN, jakimi farbami będziesz malował szczegóły (silnik, wnętrze kabiny, etc)? Ja zamówiłem Model Mastera, wszystkie dostałem (czekam na paczkę) oprócz 1790 Chrom Silver Gloss, bo jest problem z dostaniem tej farbki i w zamian zaproponowano mi 1546 - podobno bardzo zbliżony.

No i pytanie drugie, czym będziesz malował te szczegóły - aerograf czy pędzelki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede malował kaste tamyia spray neibieski metalic , ale nie wiem gdzie dostane , jezeli znasz link to prosił bym . Reszta to zwykły spray ze sklepu za jakies 10 zł . I to chyba na tyle , a i jeszcze pytałes sie czym bede malował no to tyle ile sie da to spray reszta to pedzelek i gąbeczka , bo skonczyło mi sie powietrze do aero i klapa .

Pozdro KRUGER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado ty sklejałes chyba ten model z tego co wywnioskowałem i jezeli bys mógł to powiedz czy wnetrze tez wejdzie do sklejonej kasty .

Skleiłem wześniejszą wersję Actrosa nr kat 718, ale konstrukcja jest podobna. Niektóre modele wymagają aby tylną ściankę przykleić do kabiny dopiero po montażu wnętrza, kurna nie pamiętam jak było z tym modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle idziesz z modelem...

Daj foty silnika, chcę zobaczyć jak pomalowałeś.

Wypraski mam cienkie - dużo szlifowania na łączeniach formy :(

Ja jestem na takim etapie:

 

224eaf9e78d1d508.jpeg

 

8308ab1e00f5cc3b.jpeg

 

Pozdrowienia.

 

Edit:

Zmniejszyłem te fotki bo się forum rozjechało (mod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kruger idzie Ci super!! Normalnie zaczyna to ładnie wyglądac!! Albo mi się zdaje albo jedna kalka jest krzywo przyklejona- ta na prawym chlapaczu i szkoda że nadkola zrobiłeś w połysku. Ale czekamy oczywiście na efekt końcowy. Może tak będzie lepiej!! Powodzonka w dalszych pracach!! Bajos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja swojego kupiłem w sklepie modelarskim normalnym za 100zł i nie musiałem płacić za koszty przesyłki, więc nie koniecznie sklepy internetowe wychodzą taniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.