Skocz do zawartości

MB ACTROS 1854 \8/ By KrUgEr 2 model :D


KRUGER_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

No kruger robota wre!! Taki lakier na kabinie miałeś w orginale czy sam dawałeś taki połysk??bo widze tam jakieś części podkładem maźgniete są. Normalnie kolorek jest pierwsza klasa!! Ale pokaż jescze dokładniejsze foty ramy bo widzę że jest skończona. Narazie jest miód malina.

Szkoda tylko że nie zrobiłeś takiego orginalnego koloru ramy i nadkoli, ale może tak będzie fajniej wyglądało!! Powodzonka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Od długiego czasu nic nie pokazywałem , więc update .

Odrazu mówie ze foty są lipne bo przy lampce i w dodatku w domu , jutro zrobie na dworze jak pogoda pozwoli .

Dużo jest jeszcze do poprawki a więc prosze mi mowić co jest źle jak dopatrzycie jakis psikus

FOTY :

d4c6cb563217de22m.jpg eadbcfb27e2680cdm.jpg c3052a05cf68fea7m.jpg b9ec7075e9e3a76bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie Ci to idzie, ale postaraj się o lepsze fotki, bo na tych nie widać zbyt wiele.

Czy aby kabina na zdjeciu 3 nie jest zbyt mocno pochylona (płaszczyzna zderzaka i kabiny jakby pod kątem do siebie).

Mój czarnuch Black Actros na razie bez postępów, bo prace chwilowo wstrzymane, niestety z powodów zawodowych. Ale wkrótce zabieram się do dalszej roboty.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Nie wiem do kąd on chciał jechać , ale zamierzenia były na wschód , nie zajechał jednak daleko , oto co z niego zostało :(( . Najgorsze to jest to ze mocowania kabiny z ramą , przy ramie zostały urwane :( , reszte można niby odbudować , zobaczymy co z tego będzie , a teraz nieszczesliwe fotki .

2e34489e9a4921e3m.jpg

65c55b2395d97fd3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kąd on chciał jechać , ale zamierzenia były na wschód , nie zajechał jednak daleko , oto co z niego zostało :(( .

 

Tak to jest gdy jedzie sie samemu za wschodnia granicę, mógł poczekać i pojechać w konwoju, było by bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przeważnie kończy jeśli z modelu chce się zrobić zabawkę. Chodzi tutaj o sklejanie kół na stałe. Lepiej skleić je na stałe i mieć spokojną głowę. Nie wiem na co komu ruchome koła ? Zamierzasz jeździć sobie modelem po podłodze ? Moim zdaniem ruchome koła są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie składa ze w nim są zaklejone koła , nigdy nie robie ruchomych bo może zjechać z pułki , i model mam nie do zabawy wiec to zbędny "bajer" .

W modelu koła troche osiadły i chciałem to poprawić , odwróciłem na 2 strone

podparłem tak zeby było równo i podkleiłem co miałęm , odwrociłem sie a model juz był na podłodze , nie wiem co sie mogło stać , musiał sie obsunąc , napewno nie zawaidziłem o niego bo uwazałem . Teraz będe próbował go złożyć do kupy . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUGER_MAN gdybyś potrzebował pojedynczych części, to pisz. Coś niecoś mam. Może akurat przyda się Tobie. Wprawdzie do "Black Edition", ale to prawie to samo.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUGER_MAN a lewy chlapacz znalazłeś?. Bardzo mi przykro z powodu Twojego modelu. Też tak miałem i wiem jakie to uczucie. Mój model miał sklejone koła, lecz ja go trąciłem :( . Na szczęście był bez kabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.