Skocz do zawartości

Jaki model po długiej przerwie?


GitarowyCzlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Trochę to lat minęło od czasu mojego ostatniego modelu. No ale zacznę od początku.

Dobre dwa lata temu niestety skończyłem moją przygodę z modelarstwem (pochłonięty nauką gry na gitarze nie było czasu na klejenie) składałem samoloty Łosia PWS-26 Spitfire jakiś też był messerschmitt no i ostatni model był to osobowy Mini od hellera który wyszedł mi - tak sądzę cudownie lecz dostał się do szafy a tam go ktoś zgniótł książką.

Osobówki kleiłem w 1:43 - był bardzo mały. Chciałbym wrócić do modelarstwa zaopatrzyłem się już w igłowy klej revella, taśmę maskującą, nożyki, pilniki itp.

 

No i teraz moje pytanie brzmi co byście polecali z osobówek po tak długiej przerwie - chciałbym żeby to było nie drogie, ale zarazem fajne, coś co nie zmęczy a odświeży trochę głowę.

 

Pozdrawiam i przepraszam jeśli zły dział ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Trochę to lat minęło od czasu mojego ostatniego modelu. No ale zacznę od początku.

Dobre dwa lata temu niestety skończyłem moją przygodę z modelarstwem (pochłonięty nauką gry na gitarze nie było czasu na klejenie) składałem samoloty Łosia PWS-26 Spitfire jakiś też był messerschmitt no i ostatni model był to osobowy Mini od hellera który wyszedł mi - tak sądzę cudownie lecz dostał się do szafy a tam go ktoś zgniótł książką.

Osobówki kleiłem w 1:43 - był bardzo mały. Chciałbym wrócić do modelarstwa zaopatrzyłem się już w igłowy klej revella, taśmę maskującą, nożyki, pilniki itp.

 

No i teraz moje pytanie brzmi co byście polecali z osobówek po tak długiej przerwie - chciałbym żeby to było nie drogie, ale zarazem fajne, coś co nie zmęczy a odświeży trochę głowę.

 

Pozdrawiam i przepraszam jeśli zły dział ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić.

 

Cześć. Nie słuchaj tych mądrych którzy pewnie nic nie zrobili ale do porad są pierwsi.

Myślę że niezłe by było zacząć ten Twój comeback od Tamiyi , modele nie są kosmicznie drogie , a jakość wyprasek jest na bd. poziomie. Elementy pasują dobrze, mało nadlewek, jasna i czytelna instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak ja mowi Mark666, nie przejmuj sie, jak chcesz zaczynac znowu to witamy

 

Tamiya bedzie najbardziej odpowiednia, polecam dwa 'bezsilnikowce'

Mazda mx-5/eunos roadster, albo Honda crx/ballade sports.

Oba idealne na start, nie za drogie i nezbyt skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.