Skocz do zawartości

6x6 2,5 t 1/35 italeri


ShaDow FoX

Rekomendowane odpowiedzi

Tornado to cos w Twoim stylu....prosze o komenty radiostacja od italerowskiego modelu haubicy, ekwipunek tamiya, rower od schwimmwagena italerowskiego a pozatym pudelko

roj0fo0j3yzpibne.jpg

uoqixgsw5525nagn.jpg

ot66bs5su7xsvpf1.jpg

id6p07fawbjlupds.jpg

j1dov5gs5dnidns8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to efekt na zdjeciu...........bo w rzeczywistosci jest zielony i przybrudzony takim brazowym.........i na zdjeciu tak wyglada hukowato musze zrobic foty na dworzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
KAT to jest Studebaker US 2 1/2 ton 6x6 truck

to przez to ze w domu robione

Wg mnie to GMC

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wojna postaram sie cos wykrzesac

nie wiem dokladnie co to jest ale znalazlem takia sama w necie i bylo napisane ze to stundebacker......sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

To jest GMC, Studeki nie były używane przez US Army, 99% poszło do ruskich i róznica w nich z wyglądu też dosyć spora.

Nadmienię tylko Studek ma być teraz wypuszczony przez ICM, Alangera czy coś tam ze wschodu, nie pamiętm już dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ShaDow FoX jak by sie tak wszystkim nie chciało to by cię na świecie nie było. WYSTAWIŁEŚ swoje dzieło , to teraz się opiekuj tym i odpisuj ,foty dawaj a nie olewaj (w kazdym razie mnie).Jak nie chcesz stracić zaufania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest GMC CCKW 353A firmy "Italerii".Pojazdy te różniły się od Studebakera tym że Studer miał błotnik załamany pod kątem prostym.Z tego co wiem to w skali 1/35 model Studra wypuściła CMK w żywicy,ale jest koszmarnie drogi.Od 2 lat zapowiada go ICM,ale jak narazie na zapowiedziach się kończy.A model mi sie nie podoba.Wyglada tak jak by 100 lat stał pod gołym niebem i cały czas na niego deszcz padał.I wątpię żeby to to była wina aparatu,bardziej wykonania samego modelu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Przy dziennym świetle wygląda o niebo lepiej, chociaż i tak mocno dałeś czadu z brudzeniem. Prawdziwy weteran z tego GMC

Bardzo podoba mi to solidne obładowanie, które czyni go bardziej realistycznym (chociaż nad rowerem można by jeszcze popracować).

Ogólnie model wygląda dobrze (tak na 4-), chociaż twój DUKW bardziej przypadł mi do gustu.

 

Pozdrawiam i czekam na następnych "Amerykańców" w twoim wykonaniu.

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany model. Dużo różnych gadżetów na pace, ale czy akurat pociski luzem były wożone, śmiem w to wątpić. I jeszcze ten rower. Umiejscowienie jego przypomina mi jak w obecnych czasach przewożone są rowery. A wtedy nikt by się nie bawił w przywiązywanie łańcuchami tylko by wrzucił na pakę ten rower i już.

 

Pozdrawiam I.Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.