Skocz do zawartości

Malowanie kabiny polskiego mig-29


Gość tomsoul

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem na zakupach i kupiłem mig-29 firmy Zvezda.Dużo nie zapłaciłem choć trzeba przyznać model jest mocno uproszczony.(nawet nie jest napisane jaka to wersja ale chyba mig-29 A).Szczególnie jest uproszczona kabina.I tu moja prośba.Czy ma ktoś może jakiegoś jpega z opisem malowania i ewentualnej waloryzacji kabiny/kokpitu? Bo mam już opis malowania kadłuba miga ale brak mi właśnie kabiny.Szukałem w necie i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera,nie wiedziałem że google ma coś takiego jak google grafika. No to ja się kurde męczyłem szukając adresów stron www wpisująć mig-29 a tu wystarczyło wybrać google-grafika i wpisać mig-29 Ok szacunek dla panów którzy korzystają z google-grafika. Teraz już nie będe już truł i sam znajde przy pomocy tej opcji.

 

P.S.

 

A tak przy okazji.Wymieniłem miga-29 ze zvezdy na takiego samego z italeri.Różnica-kolosalna.Jak ruskim nie wstyd tak wydawać w takiej oprawie(modelu) swojego sztandarowego myśliwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji.Wymieniłem miga-29 ze zvezdy na takiego samego z italeri.Różnica-kolosalna.Jak ruskim nie wstyd tak wydawać w takiej oprawie(modelu) swojego sztandarowego myśliwca

Gdzieś czytałem, że Italeri ma jedne z lepszych modeli MiG-29 w 1:72 na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sprzedawca w modelarskim powiedział że w ogóle nie ma dobrego modelu miga-29 w skali 1:72.I komu tu wierzyć W każdym razie ten zestaw zvezdy to bardziej zabawka niż coś poważniejszego.Oprócz fotelu,pilota( )kabiny w ogóle nie ma.Żadnego drążka(zresztą jak tam umocować drążek jak w tym modelu nie ma podłogi tylko takie krzesełeczko na którym jest umocowany fotel??).Żadnej tablicy z zegarami itp. sprawami.Po prostu NIC.

Jak ktoś chce zabawke to model zvezdy jest w sam raz dla niego.Ale jak ktoś chce coś poważniejszego to radze omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ruskim nie wstyd tak wydawać w takiej oprawie(modelu) swojego sztandarowego myśliwca

 

Ejze,

ktos moglby rownie dobrze napisac o "polaczkach" i modelu "Sokola".

 

A niełatwiej tak? viewtopic.php?t=3016

 

Najciemniej pod latarnią

 

O kurcze, ale plamaaa!

najwyrazniej nie docenilem ludzi na tym forum.

Google od dzis nr 2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ruskim nie wstyd tak wydawać w takiej oprawie(modelu) swojego sztandarowego myśliwca

 

Ejze,

ktos moglby rownie dobrze napisac o "polaczkach" i modelu "Sokola".

 

 

Wiesz erkamo,ale gdybyś zobaczył tego miga od zviezdy to pewnie byś buchnął śmiechem .A co do sokoła to nie będe się wypowiadał.Kleiłem go tylko z kartonu z wydawnictwa GPM ale to stare czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz erkamo,ale gdybyś zobaczył tego miga od zviezdy to pewnie byś buchnął śmiechem

 

Jasne hiena.

Moim postem chcialem Cie tylko uczulic, ze piszac "ruscy" (z malej litery) podkreslasz juz i tak wystarczajaca pejoratywne okreslenie Rosjan. To tak samo, moim zdaniem gdybys napisal "szkopy" czy "pepiki".

Gdybym ja, tu w Niemczech przeczytal na jakims forum, ze "polaken" zrobili kiepski model nie byloby mi zbyt fajnie.

W sumie, czepiam sie moze niepotrzebnie i to akurat w Twoim watku, ale tak mnie akurat cos naszlo.

W koncu chciales podkreslic jakiego to spartaczonego MiG-a puscila Zvezda. A Twoja opinia potwierdza to co czytalem o tym slabym modelu na innych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.