Skocz do zawartości

PKW Afganistan 1:35


kamil83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Prezentuję Wam ostatnią moja pracę. Glównym bohaterem scenki jest M-ATV w polskiej wersji. Zapraszam do oglądania i oceniania:

 

Warsztat:

 

http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=7&t=787

 

v2re.jpg

 

m29z.jpg

 

vmyk.jpg

 

c896.jpg

 

lico.jpg

 

2cqv.jpg

 

9ip1.jpg

 

4fay.jpg

 

xxpw.jpg

 

cxer.jpg

 

tnuo.jpg

 

sul8.jpg

 

lrnr.jpg

 

o0uu.jpg

 

4ei0.jpg

 

hs7c.jpg

 

pyhi.jpg

 

1zz8.jpg

 

wtbe.jpg

 

fg0v.jpg

 

scf1.jpg

 

2hpr.jpg

 

97xv.jpg

 

e6l7.jpg

 

jbp5.jpg

 

02cg.jpg

 

8jc1.jpg

 

hn55.jpg

 

gqgf.jpg

 

fpub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tematykę dioramki i wykonanie masz mega-plusa, gratulacje! Bardzo fajnie widzieć dobrą dioramkę współczesnego Wojska Polskiego w boju Jedyne co mi się mniej podoba to malowanie kamo mundurów, przez użyte kolory i słabo widoczny charakterystyczny wzór "pantery" wyglądają bardziej jak włoscy żołnierze niż nasi - ale na tle świetnej całości to drobiazg, o który czepiam się jedynie jako "figurkowiec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze bardziej przykurzyć opony pojazdów. Odnośnie pick-upa to fakt, trochę za bardzo zużyty. Jeżdżę po Afganie od pół roku z okładem i choć faktycznie stan techniczny tamtejszych pojazdów częstokroć woła o pomstę do nieba, to tak obitego samochodu jeszcze nie widziałem. Niemniej jednak za temat i wykonanie należą się brawa.

Jeszcze mała uwaga: Brakuje figurki gunnera przy NSW. Na patrolach niedopuszczalne jest by to stanowisko pozostawało puste. Możesz również rzucić na pakę M-ATV pudła z MRE i zgrzewki wody mineralnej, bo zawsze wozi się tego dużo na pojazdach, a także "zaśmiecić" trochę pobocze drogi. Afganistan to potwornie zaśmiecony kraj.

 

 

Pozdrawiam z XIII zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale dzięki za komentarz. Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna, w końcu jesteś w centrum wydarzeń. W zasadzie korzystałem w większości z fotek Pana Ogdowskiego. Trochę przesadziłem z Toyotą, ale tak jak wspomniałeś stan techniczny tamtejszych pojazdów jest marny. Oglądałem fotki oryginałów, ale trochę mnie poniosło. Może jeszcze coś wrzucę na pakę. Niestety z gunnerem będzie problem. Właz już zamknąłem. Raczej już nie będę zbyt wracał do tematu emtiwi. Może w przyszłości zajmę się jakimś MRAP-em. Narazie przymierzam się do budowy M1043A2 i wiem, że ten pojazd zajmie mi bardzo duzo czasu. Jeszcze raz dzięki wszystkim za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hey gdybyś potrzebował jakiś foteczek odnośnie polskiego PKW w afganie śmiało pisz

Fajna akcja ogólnie tez robiłem 1 figuranta na tym forum

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001711840965

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.