Jump to content

HH-60H SeaHawk 1:48, co sądzicie


Recommended Posts

Witam

Na wstępie powiem że jestem nowy, więc proszę nie bić ;) , jest to jeden z moich pierwszych modeli po bardzo długiej przerwie i jestem ciekaw Waszych opinii, oceny, krytyki.

Jest to model w skali 1:48, Italeri, HH-60H Seahawk. Malowany pędzlem. Od razu się przyznam że wzorowałem się na jednym z modeli, który został pokazany tu na forum, został wykonany bradzo fajnie, troszkę w innej koncepcji, bo ze złożonym ogonem i łopatami, ja chciałem również wykonać go w wersji "zaparkowanej" na lotnisku, czyli z zaplombowanymi wlotami, zabezpieczonymi łopatami, itp.

f6cu4e.jpg

za97on.jpg

o46sci.jpg

y27n5t.jpg

49ecu1.jpg

os49n8.jpg

mza7k9.jpg

e9w56s.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam..model ładnie przybrudzony i zużyty...jak na pędzel to moim zdaniem dobrze zrobiony...chyba niewiele tu wiatraków malowanych tą techniką właśnie. Kalki trochę się błyszczą, ale to się zdarza..używałeś pod nie sido albo jakiegoś błyszczącego laku? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Źle nie jest. W kilku miejscach zabraklo dopracowania łączenia połówek kadluba (w szczególności pod przednią szybą. Gwiazda na górze silnika jest przyklejona do góry nogami. Zastanawiają mnie dodatkowo te zmazy na krawędziach natarcia i spływu łopat.

Link to post
Share on other sites

Model fajny, jeśli to Twoje początki po powrocie do hobby i do tego pędzlowe malowanie to jest spoko Polecam tak jak Moses - poszperaj w tym wątku i na forum, a wiele rzeczy zrobi się lepiej w kolejnych modelach

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.