Skocz do zawartości

VW Typ 82 Kübelwagen 1:35 Italeri


killerkk

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to tragedia xD

ćwicz, następne będą lepsze

 

tak konkretnie to widać, że malujesz pędzlem i nie jest to jednolite.

Staraj się dobrze wymieszać farbę i nakładać cienkie warstwy. Cieńsze i więcej warstw zamiast jednej grubej.

 

Staraj się nie niszczyć modeli bo przy wykonaniach początkujących zawsze to wygląda... no nie wygląda.

 

Widać różnice w kolorze. Ktoś wcześniej wspomniał o kolejności malowania - najpierw sklejaj a później maluj. Wykorzystując taką kolejność unikniesz różnic w kolorach jak drzwi a błotniki.

 

Zostaw go już i nie męcz Kiedyś miło go będziesz wspominał. Bierz na warsztat następny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale błotniki są innego koloru... Też się zdiwiłem na ale to malowania historyczne... wiem, i dziękuję za opinię kupiłem beznadziejne farby ( :mrgreen ) firmy " The Army Painter warpaints". Pierwsze co (są one w tubce) wicisnhałem je a z farbami wyleciała woda (i to nie troszeczkę tylko 1/4 buteleczki która ma 18ml).

Drugie że farba w kolorze skóry zostawiała gródki (nie wiem to normalne w farbach). Chodż nie ma to jak zwalać winę na farby poważnie się na nich zawiodłem... Model wyszedł jaki wyszedł, ale bardzo nmi się podoba szybka .

 

A co do aparatu jest to rocznik 2001 więc za dużo nieoczekuję od niego chodż i tak jest lepszy od telefonu.

Ja rozumiem że wam się niepodoba i przyjmuję to do wiadomości, ale chiałęm spróbować zrobić taką skalę i jestem z pierwszego 1:35 zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co (są one w tubce) wicisnhałem je a z farbami wyleciała woda (i to nie troszeczkę tylko 1/4 buteleczki która ma 18ml).....

Ja rozumiem że wam się niepodoba i przyjmuję to do wiadomości, ale chiałęm spróbować zrobić taką skalę i jestem z pierwszego 1:35 zadowolony.

 

Nie wymieszałeś farb prawda?

Co do farb w twoim przypadku i pod pędzel to radzę kupić "Pactry".Są tanie i dobrze się z nimi pracuje pod pędzlem.

Kup też parę rodzajów pędzli.Do obić retuszerski (na twoim modelu są za duże obicia),do malowania większych powierzchni okrągły i płaski (np nr 3 lub 4).

Jeśli malujesz model lepiej kilkoma cienkimi warstwami niż go zalać farbą.Po każdym zamoczeniu pędzla w słoiczku pozbądź się nadmiaru farby przecierając włosie pędzla o rant słoiczka.

Najważniejsze że ty jesteś zadowolony.Klej następny model!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.