Jump to content

PzKpfw III ausf. J Dragon 1:72


krj1921
 Share

Recommended Posts

Witam, niniejszym chciałbym zaprezentować swój drugi model ;) Panzer III z Dragona w barwach 24 dywizji pancernej z czasu walk miejskich w Stalingradzie. Model bez żadnej dodatkowej walorki (jeszcze nie ten level posiadam choć i bez tego detalizacja Dragona momentami budziła moje obawy że model mnie przerośnie :/ ) Może trochę przesadziłem z brudzeniem ale w końcu człowiek uczy się całe życie Źle zamontowaną przednia płytę (osłona KM-u i wizjera kierowcy) niestety zbyt późno zauważyłem by z moimi umiejętnościami poprawić W zamyśle mam stosowną podstaweczkę którą nawet już została zaczęta jak na ostatnim zdjęciu widać.Zapraszam do oceny i wytykania błędów abym mógł je wyeliminować na przyszłość ( z góry dziękuję).

 

ob0860.jpg

k562rd.jpg

9tokqs.jpg

2mcgehu.jpg

affrky.jpg

11hxa55.jpg

21l0kl1.jpg

1t3g46.jpg

16m84zs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mi się podoba Przy dynksie od KMu w jarzmie chyba widać łączenie formy ale głowy nie dam. Co do brudzenia to chyba też jest okej chociaż dałbym trochę mniej kurzu na wieży ode mnie w sumie też zaczynającego to tyle Niech teraz bardziej doświadczeni koledzy się wypowiedzą. Widać dużą różnice pomiędzy Twoim pierwszym czołgiem, chce zobaczyć co będzie dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.