Skocz do zawartości

Ciekawa strona z modelami


kadzior

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca wiem gdzie ten temat wrzucić więc ląduje tutaj.

Możliwe że wiecie już o tej stronie http://www.1999.co.jp/eng/car/

Ja natknąłem się na nią przypadkiem.

Może się komuś przyda

Powalają mnie ceny modeli. Tu zdziwienie, one nie są drogie. Porównując z chociażby allego są śmiesznie tanie.

Zdarzają się też o podobnej cenie, ale to z wyrywkowego przeglądnięcia kilku sztuk.

Nie wiem jednak jak z wysyłką bo już tak daleko nie brnąłem w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem modele wyrywkowo. Większość prawie połowę taniej niż u nas. Oczywiście z tych wyrywkowych. Jak pisałem prędzej nie zagłębiałem się w koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówią koledzy, zależy ile bierzesz, ale np jak są to 1-2 modele to na przesyłce nadrobisz i nie będzie tak kolorowo. Najlepiej chyba wychodzą zakupy w HE, jeśli chcesz tanio to paczka statkiem i można kupić w dobrej cenie wiele modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolary Hongkong.. Jak dobrze poszukacie na tej stronie to znajdziecie kalkulator gdzie można przeliczyć walutę.. Jeśli chcecie coś kupić to musicie dobrze skalkulowac. Jak dolicza w Polsce VAT, to wychodzi tak sobie-jeśli się uda i nie dolicza to się opłaca. Generalnie warto kupować to czego nie można dostać w Polsce. Inne podobne sklepy to HLJ i Hobbyeasy.. Powtarzam, poszukajcie na forum, temat walkowany był już nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordnung must sein - jak będzie za duzo tych prezentów to sie pojawią trudne pytania, których lepiej unikać bo potem trzeba bedzie sporo dopłacić jak sie nie znajdzie sensownego wytłumaczenia. A nie znajdzie sie sensowego wytłumaczenia, jak sie zacznie otrzymywać paczki ze sklepu jako prezenty.

Ale powiem szczerze....w zaden sposób sie mi ten sklep nie opłaca....różnice są raczej liczone w centach. jedyne co wychodzi naprawde tanio to cięzarówki od Italeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba taniej jednak wychodzi z niemiec Tak jest inny...jest zdecydowanie bardziej rozbudowany, bo tutaj "budowniczy modeli" moze byc zawodem! Znam nawet takiego człowieka, który własnie tak pracuje w Audi - buduje modele

Rynek jest szeroki a i pełny różnych, bardzo róznych modeli. Inna sprawa, że jest tez inny pod wzgledem preferowanych rodzajów modeli, jeśli chodzi o samochody cywilne. Cięzarówki owszem cieszą sie ie mniejszym ale i nie wieskzym wzięciem jak w PL natomaist...wśród osobówek nie ma np. takiego szału na rajdówki jak u nas, bardziej niemcy jaraja sie klasykami no i swoimi rodowitymi markami..w wersjach wyścigowych takze. Mają tez jakąs korbe na punkcie Porsce i Golfa! Modele VW Golfa osiągaja tu jakies astronomiczne ceny z których wy chłopaki w PL mozecie ise tylko smiać, bo kto za przecietny model da u nas 150zł?! A to...dosyć normalna cena za dowolny model Golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze o okręcie VW Golf...Czasem trzeba przeczytać 2 razy, żeby nie palnąc jakiejś głupoty... ;)

Peace

 

Tak..już tu gdzieś pisałem..1000zł..to nic w porównaniu z 3 tysiącami Euro! A sa takie oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może namiary na jakiś przyzwoity sklep online w Niemczech ?

Chodzi mi o modele i dodatki. Oczywiście w 1:24 cywilne.

Przydałby się jakiś rezerwowy adres....

Ostatnio przećwiczyłem Domino.be i nie powiem - całkiem, całkiem, tylko ceny niestety wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze o okręcie VW Golf...Czasem trzeba przeczytać 2 razy, żeby nie palnąc jakiejś głupoty... ;)

Peace

 

Tak..już tu gdzieś pisałem..1000zł..to nic w porównaniu z 3 tysiącami Euro! A sa takie oferty...

Jeżeli ktokolwiek palnął głupotę to chyba Ty...może w końcu zaczniesz korzystać z "szukaj|" a nie piszesz o sklepie który jest bardzo dobrze znany..i nawet nie chce Ci się dokładnie obejrzeć witryny, gdzie jest wszystko do0kładnie wyjaśnione tylko nabijasz posty..przykład z okrętem miał obrazować ceny a nie auta..no ale cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego...to że cos jest tobie znane nie znaczy, że wszystkom. Ja tez znam wiele rzeczy i różnych faktów z dziedzin, którymi interesuję sie bardziej i o których ty nie masz pojecia a jak ci podam skrót...przykładowo ERS..prosze bardzo...szukaj, geniuszu i zobaczymy czy trafisz na to co co miałem na myśli.

Przykład z okretem był trochę z d... w kontekscie twierdzenia " Modele VW Golfa osiągaja tu jakies astronomiczne ceny z których wy chłopaki w PL mozecie ise tylko smiać, bo kto za przecietny model da u nas 150zł"...

To teraz przeczytaj może 3 razy i zrozum, że wyjechałeś swoim wpisem jak pługiem w beton...a jak tego nie łapiesz to nie ma co ciagnąć jałowej dyskusji bo i tak się nie dorozumiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.