Skocz do zawartości

Very szybka relacja :) German u-boot REVELL 1/125


scros

Rekomendowane odpowiedzi

y1ekiuqswfzagfui.jpg

 

Model jest stara produkcja rewela - duzo nadlewów, i mala ilosc szczegłów za to szybki w budowie i efektowinie wyglada posiada załoge.

Na budowe dałem sobie 4-5 dni. Poniżej fotki po 2 dniach przed nałozeniem kalek we wnetrzu.

2qpd6vid81n42z36.jpg

 

po czesciowym nałozeniu kalek

0rxknrbfucvrw0w1.jpg

 

model oczywiscie bedzie nosil slady intensywnej eksploatacji bardzo intensywnej he he he

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że sa pływadła w tak dużej skali, toć to ma ze dwa metry długości No to faktycznie jak przy tej sklai, to jest bardzo mało szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulus - Uss Enterprise skala 1:400 na ukonczeniu planowane wodowanie 1 maj jak chcesz to wstawie tu foto jesli tylko chcesz

 

ShaDow FoX - zalogi malo bo tyle ino revel dal sa jeszcze ze 2 marinesy ale beda w kiosku ale to zobaczysz dopiero jutor jak go skoncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulus - Uss Enterprise skala 1:400 na ukonczeniu planowane wodowanie 1 maj jak chcesz to wstawie tu foto jesli tylko chcesz

 

Nie tylko Gulus ! Inni tez chca i nie tu tylko w nowym temacie obok Rozumiem, ze to model Revella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak okretow i innych sprzętów, ale pojazdów wojskowych to LEE jest totalnie do bani.........(jesli mwoimy o tej samej firmie)

Jako wierny czytacz, muszę przyznać rację.

Dostałem (z 3 ręki - "Bo ty masz więcej cerpliwości") Challengera.

Po złożeniu skorupy ( ) postanowiłem zrobić tylko "grubsze" części i model dostał junior jako zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

opiernicz mi sie zebral - model juz dawn skonczony a fotek nie dalem - ale nic tam oto kouniec nastepny bedzie jakis tank chyba

 

f7or148r0khdgw6n.jpg

zniyvls4509l2ydj.jpg

q3ouin9vzfstprig.jpg

dwpfxia4vsfge442.jpg

o5g5i3ty38rtnpif.jpg

 

no obiecany lotniskowiec tez pokaze tylko foto musze porobic i samoloty dokonczyc

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShaDow FoX - flaga - sciagasz plik wyszukany za pomoca google - wklejasz w program graficzny ( u mnie byl to color paint na Linuxie) robisz zwierciadlane odbicie , pomniejszasz - druk

ot i cala filozofia a okret bez bandery byc nie moze i wszystkie tak robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze otwory balastowe sa albo otwarte albo zamkniete i ja wybralem inna wersje. Ponizej na foto widac jak to wyglada na zywo. Pierwsze 3 otwory sa otwarte reszta nie.

http://imageserver.gaming-networks.net/www.bf42.de/gfx/fahrzeuge/japaner/Bilder/Uboot.JPG

 

Moglem go zrobic w radio control ale przeznaczylem na niego tylko 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.