Jump to content

xaatzs

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Panie kochany, ostatnio miałem ochotę "na fali powstańczego zrywu" skleić wersję G, ale w delikatnej odskoczni... Mianowicie przed przemalowaniem. To co tu się wyprawia dyskwalifikuje moje plany jeszcze w fazie "przemyśleń" Bacznie obserwuję, czekam na rozwój wydarzeń (czy nie dało by się podłączać fotek troszkę mniej skompresowanych? czy to działanie celowe? )
 2. Rozumiem że kompozycja nie jest finalna i "śpioch" trafi raczej w jakieś zacisze? Tak dziwnie wygląda w tej bramie, prawie na środku drogi. Gratuluję karaluszków
 3. Moje pierwsze skojarzenia: Łapka w górę
 4. Witamy BORSUKA to teraz jeszcze brakuje Smoka z komodo Oraz Potężnego PEKAESU, Wielkiego TWAROGU... Z czasem wątki Sz.Gały nabiorą na rozmachu. Czekamy na twórczość. Modelarską i "artystyczną" ;)
 5. Kompresor, na dodatek zepsuty. (Vader stara się go zmusić do działania). ;)
 6. To raczej "trójka" z wieżą IV. Plan zastosowania 7,5 cm KwK 40, który nie opuścił stołów konstruktorów.
 7. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Sherman z Saipan... http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=174774
 8. Koła podejrzewam są stalowe, więc kolorem w jakim malowany jest pojazd. Miejsca łączenia z gąsienicami "obetrzeć". Co do samych gąsienic, to najlepszą metodą będzie flat black, na to przetarcie gunmetalem, na końcu miejsca "kontaktowe" np. farbką Model Master "steel". Na koniec pigmenty i cały kram. Nie jestem specem w dziedzinie, ale tak na szybko Inni pewnie okraszą fotkami, albo tekstami "było na forum" ;)
 9. Zależy co chcesz uzyskać. Ja skłaniał bym się ku umundurowaniu troszkę cieplejszemu. Po zdjęciach widać że kwiecień nie był jak teraz, pełnią lata ;)
 10. Czy to będzie ta scenka: http://masseffect.wikia.com/index.php?title=Ashley_Williams&image=Ashley1-png Koniecznie hełm ^^ Czekam na update.
 11. Ten KM na wieży to od jakichś "action figures"?
 12. Zlikwiduj te czerwone pipki, rozwierć jak możesz i będzie git ( do 2 dodatkowych działek, wg opisów było dodatkowe źródło energii. Zresztą TIE mógł mieć opcjonalnie hyperdrive/shield więc miejsce musiało być)
 13. 4 laser cannons (SFS L-s9.3); 2 + 4 optional additional laser cannons (SFS L-s9.3). Wychodzi że 4+2 1 wersja - cztery sprawne działka laserowe 2 wersja - 4 + 2 działka laserowe Nawet jeśli mówimy o tylko 4 sprawnych działkach, te dwie "wypustki" pozostały konstrukcyjnie na miejscu. Oczywiście można polemizować w temacie dodatkowego źródła energii w wysłużonym kadłubie TIE. Ale wychodzi na to że "da się" Źródło? http://www.theforce.net/swtc/ http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
 14. Tak na szybko jeżeli chodzi o malowanie TIE. Podstawowa wersja była wpadająca w błękit. Niestety (albo stety) ten kolor nie pasował do bluescreenów używanych w tamtych latach. TIE(jako seria starfighrterów) dostał kolor szary. Później jak technika postępowała do przodu, TIE zyskał błękit w kolorze podstawowym, aczkolwiek nadal był on zdominowany szarym. TIE Interceptor pojawił się w Epizodzie VI, więc jak byś chciał go malować to już możesz spokojnie dodać błękitu. Jak chcesz ten modelik poprawiać to zainteresuj się rozwierceniem dział laserowych. Ten model akuratnie ma ich 6. Chyba że się
 15. 1:72 jak najbardziej się nadaje dla początkujących w prostych modelach. Jest "tania". I można kombinować jak kleić i malować. Sam to przerabiam i nie żałuję. jarecki najprawdopodobniej (oby) zaserwował debiut jak i na forum tak i modelarski. Ocena warsztatu? ;) edit: (przejrzałem poprzednie wątki - to nie debiut - to plagiat )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.