Skocz do zawartości

T-55A PLAVI GROM


Pan Patison

Rekomendowane odpowiedzi

Go Stryker, go Stryker...

Żebym ja mógł "Go "ze Strykerem zrobić, to Trumpek musi go najpierw wydać. Ale zapowiedziany jest na ten rok, więc czekam z niecierpliwością.

 

No to nie ma co gdybać o złomie z Wietnamu...

A co Dormitorze, planujesz może dołączyć się do miniprojektu OIF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć do projektu OIF:

a) musiałby trwać 2-3 lata ,

b) raczej nie posiadam odpowiedniego sprzętu, no, mam Humvee sztuk 2, ale one do innych celów. Jakbyście robili współczesne wojsko polskie to już chętniej

 

Ten Stryker chyba będzie, czy w Norymberdze nie pokazywali prototypu?

 

PS. Pociski z półcalówki to my z Rambo łapiemy w zęby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście robili współczesne wojsko polskie to już chętniej

 

 

Tomek, ruszymy z Leopardami, przy naszej szybkości budowy wielu zdąży dołączyć z innymi modelikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na konkursie we Wrocławiu i czy ja dobrze widziałem, że to był Twój Plavi Grom tam wystawiony Patisonie?

 

mam Humvee sztuk 2, ale one do innych celów

Czyżbyś chciał je na polskie przerobić?

 

Co do Humvee, to na wzmiankowanym konkursie było wystawionych kilka sztuk Dragonów w 1/72 i muszę przyznać, że miłe wrażenie robią na żywo. Wcale nie są mniej dokładne niż mój Hummer z Italeri w 1/35. A już koła mojego to się nawet do tych z Dragona nie umywają. Pewnie więc się nie oprę i kiedyś sobie takiego maluszka zafunduję, zwłaszcza, że M1114 w 1/35 nie ma (jest niby żywiczna konwersja MIGa, ale to nie dla mnie).

 

Tomek, ruszymy z Leopardami, przy naszej szybkości budowy wielu zdąży dołączyć z innymi modelikami.

Racja Gulusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jednego Humvee (mam zestaw Revella 3137) - M1025 chcę zrobić w polskich barwach, ale nie z Iraku, a taki co na naszej ziemi stacjonuje, czyli wychodzi na to, że coś z parku Bielskiego Batalionu Desantowo-Szturmowego to być powinno. Tak więc gdyby współczesne wojsko polskie stało się tematem projektu to zapewne by się nadał i bym go robił

 

Modele Dragona też mi się podobają, za to koła revellowskich humvee są krytykowane jako zbyt małe...

Porównanie jest tu: http://www.ontheway.org.uk/articles/HumveeWheelCompare.htm

 

Drugiego umyśliłem sobie w cywilnym zastosowaniu zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na Andre's Russian 1:72/1:76 scale AFV page pojawiły się fotki chorwackiego T-55 oznaczonego GROM. Warto obejrzeć bo bardzo ładny model wyszedł:

http://www.smallafv.nn.ru/kits/ace_t-55ayug.html

 

Nawet nie wiedziałem, że ACE daje kalki na wersję chorwacką.

Na stronie producenta modelu są 3 fotki chorwackich czołgów (m.in. GROM i MARINA) i jeden jugosłowiański:

http://www.acemodel.com.ua/?p=model&id=143&s=&l=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.