Skocz do zawartości

T-55A PLAVI GROM


Pan Patison

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy, pare osob pewnie zna mnie z PWM jako strasznego nabijacza Na poczatek wypadalo by cos pokazac, a wiec pokazuje model czolgu T-55A PLAVI GROM, jest to moj 3-ci ukonczony model po dosyc dlugiej przerwie od modelarstwa, ktora skonczyla sie we wrzesniu ub. roku. OK, koniec mielenia, czas na fotki:

16vv1.th.jpg 23da.th.jpg 38um.th.jpg 47yb.th.jpg

53ww.th.jpg 63wb.th.jpg 78id1.th.jpg 82az1.th.jpg

16lq1.th.jpg 37ux3.th.jpg 22lu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy:

Lina holownicza jest zaczepiona na hak na przedniej plycie pancernej, czyli jak najbardziej prawidlowo. Nie widzialem jakiegokolwiek zdjecia Serbskich i Chorwackich T-55A, na ktorym lina byla by na wierzchu placht gumy.

A podstawka to kupa, i dobrze o tym wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki, po prostu nie widziałem za dużu fotek z dodatkową ochroną tego typu, dla tego sie pytałem.

 

Kupa - przesada, są gorsze rzeczy pokazywane na różnych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupa - przesada, są gorsze rzeczy pokazywane na różnych forach.

Coz, na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze robilem ja od niechcenia, tak sobie zeby byla, i w pol dnia z przerwami. Wyszlo jak wyszlo, no ale nie ma juz co rozpaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik bardzo mi się podoba, a zwłaszcza jeśli jest to Twój trzeci po dość długiej przerwie. Podstawka, też nie jest taka zła

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go zrobil w polskich barwach...ale ogolnie podoba mi sie tylko te zolte palmy ??? fajny ten "gumolit" na przodzie........Dex ma racje dioramka nie taka zla...troche dziur w asfalcie i byla by spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plamy gizmo to kamuflarz made by siły pancerne Republiki Chorwacji. Proponuje obejżeć czołg o nazwie Cedozer (serbojad) ten to dopiero wygląda pięknie, za to na T-55 o nazwie własnej Viktorija II można zaobserwoać piękne orły (czarno żółte) namalowane na błotnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plamy gizmo to kamuflarz made by siły pancerne Republiki Chorwacji. Proponuje obejżeć czołg o nazwie Cedozer (serbojad) ten to dopiero wygląda pięknie, za to na T-55 o nazwie własnej Viktorija II można zaobserwoać piękne orły (czarno żółte) namalowane na błotnikach

Dobrze gada, polac mu

1:35 Tamiya, trawione siatki i duperelki Eduarda, fajny model i fajny zestaw PE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Pomysł nie jest zły.

Ale z Wietnamu to ja w szafie nic nie mam. Pasowałoby mi raczej jakiś temat do wykorzystania polskiego Leoparda.

Sorry, ze dopiero teraz odpisuje, ale jakos tak dopiero teraz zajrzalem do tego topicu...

Leoparda, powiadasz... A moze jednak nabedziesz jakiegos trucka z Wietnamu i zrobimy maly projekcik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że ja już mam trochę za dużo zanabytych pudełek z modelami w szafie. A zebrałem już fundusze na nowego Abramsa z Dragona i na Strykera z Trumpetera, więc nie mogę myśleć o kupowaniu jeszcze czegoś z Wietnamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliszym czasie bede robil M-1025 z dopancerzeniem, wiec jak juz sie tak upierasz, to mozemy wysmazyc cos z OIF, tu mozemy zalozyc miniprojekt, a poza tym oczywiscie podchodzi nam to pod moj projekt na PWM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.