Skocz do zawartości

Maszyna krocząca - Imperial Knight


RCTRAX-PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Właśnie ukończyłem prace nad bojową maszyną kroczącą do gier bitwewnych Warhammer. Z uwagi, iż to pojazd SF to myślę iż można go Wam zaprezentować - wszak najbardziej zbliżone jest to do czołgu tylko, że zamiast gąsek ma odnurza

 

Każdy miły osobnik proszony o oddanie bezstronnego głosu. Niestety praktyką jest, że na Cool Mini Or Not borykć się musimy z "trollami" zaniżającymi punkty w obawie przed konkurencją :(

 

http://www.coolminiornot.com/378920

 

img55460ca7b5926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Krew jest cieczą oleista w konsystencji i mimo wszystko powinna ściekać ( przynajmniej te większe rozbryzgi).

 

Faktycznie może gdzie niegdzie trochę więcej jej uleję

Dzięki za podpowiedź.

 

Wogole nie moj klimat,ale malowanie powala.Mozna gdzies zobaczyc twoje warsztaty?

 

Dzięki damien77 !

Moje prace prezentuję na FB: https://www.facebook.com/quinsminiatures

Chyba, że o coś innego pytasz...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna nie ta ale klaszczę w ręce... Mam nadzieje że słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zobaczyc jak malujesz, najbardziej interesuje mnie malowanie nmm.Gdzies tam kiedys trafilem na twoj warsztat z malowania ale chyba nie byl kompletny.Na marginesie ,pochodze z Koszalina ale od wielu wielu lat tam nie mieszkam, moze w koncu znajde czas na odwiedzenie starych smieci to wpadlbym z odwiedzinami i pokazal bys mi jak malujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zobaczyc jak malujesz, najbardziej interesuje mnie malowanie nmm.

 

Co to "nmm" - sory za lamelstwo.

 

 

marginesie ,pochodze z Koszalina ale od wielu wielu lat tam nie mieszkam, moze w koncu znajde czas na odwiedzenie starych smieci to wpadlbym z odwiedzinami i pokazal bys mi jak malujesz

 

W klubie wojskowym gdzie mamy klub gracza w zeszłym miesiącu zrobiliśmy pierwsze warsztaty malarskie. Temat chyba się spodobał więc postaramy się temat kontynuować.

Jak coś to serdecznie zapraszam.

 

Świetna praca, malowanie i zdjęcia na bardzo wysokim poziomie.

 

Dziękuję

Nad zdjęciami meczyłem się czas jakiś. Szukałem porad na forach, eksperymentowałem i tak jakoś wreszcie wyszło. Jeśli potrzebował byś w tek kwestii pomocy, to pisz. Mogę też pokazać moje foto atelier - prosta sprawa, praktycznie bezkosztowa Oczywiście dobra lampa pomaga. Jednak lampę tę używam głównie do malowania

 

W numerze 6/55/2015 Super Model jest ciekawy artykuł o robieniu zdjęć modelom. Polecam artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NMM - non metallic metal,malowanie elementow nie metalowych w kolorze metalu.

 

OK, jasne. Do złotego używam (mam) farby vallejo ale inne niż w zestawie.

Jednak używam wosków od AK Interactive. Wg mojej oceny są rewelacyjne. W jednym z numerów Super Modela prezentowałem ich zastosowanie.

 

Moje foto produkcyjne:

11156267_1557250631188452_2232057690483986038_n.jpg?oh=3b7b8bcecb017f55c75b3ff4f535f180&oe=55E3D4A6

 

oraz video:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz się zachwycę fotami. są na tyle urokliwe, że oglądałem je już z 5 razy ,-))

PS. co to jest ten True metal w tubkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz się zachwycę fotami. są na tyle urokliwe, że oglądałem je już z 5 razy ,-))

 

Fajny jest model - to pomaga ;)

 

PS. co to jest ten True metal w tubkach ??

 

To jest niedawna nowość od AK Interactive. Wosk, pasta o różnych (chyba 10ciu) odcieniach. Maluje się jak farbami olejnymi. Rozcieńczać można White spiritem. Ponoć po dobrym rozcieńczeniu można malować aero. Po krótkim schnięciu polerujemy wacikami kosmetycznymi. Fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny metaliczny efekt.

 

Po zakupie wosków przestałem używać akryli metalicznych. Płaskie powierzchnie można polerować używając większej siły i efekt odbicia jest lepszy.

Kolory past ze sobą mieszam. Biorąc pod uwagę, iż się maluje jak olejami to w bardzo prosty sposób cienujemy model. Dużo prościej niż non metalikiem czy metalicznymi akrylami i washem czy inkiem.

 

No może prócz inka bowiem akryl metaliczny plus INK nanoszony aero, to też bardzo prosty i efektowny sposób na modelowanie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna figurka, rewelacyjne malowanie. Dołaczam do pytania o te tubki True Metallic, co to jest i z czym się to je

"Fajny metaliczny efekt.

 

Po zakupie wosków przestałem używać akryli metalicznych. Płaskie powierzchnie można polerować używając większej siły i efekt odbicia jest lepszy.

Kolory past ze sobą mieszam. Biorąc pod uwagę, iż się maluje jak olejami to w bardzo prosty sposób cienujemy model. Dużo prościej niż non metalikiem czy metalicznymi akrylami i washem czy inkiem.

 

No może prócz inka bowiem akryl metaliczny plus INK nanoszony aero, to też bardzo prosty i efektowny sposób na modelowanie światła."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.