Skocz do zawartości

Panzer IV Ausf. E "Vorpanzer" Dragon 1:35


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakub Ślęczka ja nie chce cie tu atakowac ale co widze twój jakis post to piszesz zły model przeciętny itd. jeszcze nie widziałem pozytywnego twojego posta.

A ja powiem ze model mi się podoba tylko postaaraj się zrobić jakies lepsze fotki powodzienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub Ślęczka ja nie chce cie tu atakowac ale co widze twój jakis post to piszesz zły model przeciętny itd. jeszcze nie widziałem pozytywnego twojego posta

 

Jestem dość krytykancki zarowno względem innych jak i siebie.

Niemniej nie raz pisałem pozytywne posty pod bardzo fajnymi modelikami.

Super modelikow, nie jest za dużo, więc zapewne stąd więcej moich (nie nazwałbym negatywnych a obiektywnych opinii) Sam także, nigdy nie byłem, jeszcze zadowolony ze swojego modelu. Niemniej dzięki, że o tym piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy (niemniej nigdzie nie napisałem, że moj model jest lepszy od Twojego) Nasze modele rożnią się też nieco tematycznie... Mimo to powodzenia w dalszych pracach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia fotka - czemu koła jezdne nie są w linii? Ostatnie odstaje, jakby wyskoczyło z zębów gąsienicy. Czy prawe koło napędowe trzyma pozycję czy jest trochę odchylone? Nie przesadzone z metalizerem na gąskach? A tak to - brudas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła jezdne są w linii tylko że tylni wózek jezdny jest odchylony pod dużym kątem. Prawe koło napędowe jest prosto. Jeszcze będzie napylany piach na niego aerografem to nie ma co się martwić o metalizer na gąskach.

A co do syfu na nim........ ooj cholerny brUdas!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tyle co widać na tych... fotkach...

Metalizera chyba faktycznie za dużo, z tego co udało mi się zobaczyć, to błoto jest również na bandażach- starłbym je, guma cały czas pracowała i błoto by odpadło. Poza tym wygląda nieźle ale z dalszym komentowaniem wystrzymam się do zobaczenia normalnych zdjęć.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi trochę nie pasuje 4 fotka gdzie są te koła zapasowe i kanister.

Jak bys mógł umieść to z boku czołgu bo z przodu to wygłąda chaotycznie Smile

 

Gdzieś, kiedyś na fotce widziałem "czwórke" z takim syfem na sobie i mi się spodobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub prawie skończony... 99% pracy wykonane.

Pare szmatek, pare poprawek i skończone...

 

101af2d3c7153e8a.jpg

c78d9b87bfd40c26.jpg

b75559dc30258ec7.jpg

1e00be28f2af59a5.jpg

 

Wieża, jak narazie 15% pracy wykonanej...

 

ca5a5404087ee3a8.jpg

24f823ec103fef85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po dłuższej przerwie i wielkiej niechęci do tego modelu wziąłem się do roboty jak narazie pare fotek znalezionych w sieci, bardzo mało informacji jest o tej konstrukcji, jestem zmuszony poszukać w kołobrzeskiej czytelni. Może tam coś się znajdzie...

 

77625171fa4d0731.jpg

e0da7d7230b3f9a0.jpg

922b95fc7a0f09a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie błotko tylko pył....

Kałub jest już skończony pare poprawek i odprysków pozostało do zrobienia ale to jak skończe wieże. Pył na podwoziu mocno rozjaśniłem i zmatowiłem...

Może jeszcze dzisiaj wrzuce nowe fotki jak się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.