Skocz do zawartości

Panzer IV Ausf. E "Vorpanzer" Dragon 1:35


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam aparat 5.1 z trybem macro tylko pijacka ręka mi się trzęsie hehe, jutro przy dziennym świetle pstrykne pare fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pare fotek, jakościowo napewno lepsze od poprzednich ale niestety mój aparat jest za słaby na taką małą odległość pstrykania zdjęć...

 

17e80432f663b521.jpg

17a6d726dc2fa662.jpg

428c1aea49b44b3c.jpg

f8ea837f4e9dc750.jpg

dd39239aebaf852d.jpg

4587011d03b20cca.jpg

2b538ab9a31b5b0f.jpg

b3119e5d615455c5.jpg

7d1f281e60d8020a.jpg

 

 

Czwóreczka jest już prawie skończona wystarczy tylko opylić wieża pare dodatków i biore się za winietke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objektyw 5.1 mega ale tryb macro ma cienki za bardzo nie zbliżysz...

Smaczków żadnych nie robiłem bo w tym modelu stawiam na realnośc rozjaśnień na kadłubie też nie ma. Washa także nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaczków żadnych nie robiłem bo w tym modelu stawiam na realnośc rozjaśnień na kadłubie też nie ma. Washa także nie robiłem.

 

huh a ja myślałem że takie rzeczy to się właśnie używa

by wygladał model realniej ?? ;p

 

A fotki nie musisz robić na makro,

daj dobre światło i rób nawet z dalsza

ale na zoomie optycznym

przy 5Mpx spokojnie sobie zzumujesz

i skadrujesz już na kompie np w PS

żeby było ładnie na forum wyglądające.

i nie bedziesz miał dzieki temu też głębi ostrości

tak ze wyraźny będzie cały model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotograf ze mnie marny...

Czwóreczka już można powiedzieć, że jest skończona:

 

985a9d05e44dab4f.jpg

 

Dlatego biore się za standardową małą winietke...

 

0bb851c01f2aacd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na fotce widziałem krótką czwóreczke z niepomalowaną lufą... tak mi to się wryło że musiałem tak zrobić w mojej.

 

Jutro spróbuje zrobić fotki na balkonie jak pogoda się poprawi bo jak narazie pada śnieg z deszczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde super wygląda Powiedz mi tylko na jaki kolor pomalowałeś wewnętrzną część płyt bocznych (chodzi dokładnie o części B29 i B30 w punkcie 8 instrukcji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć instrukcję... nie ma znaczenia na jaki kolor pomalujesz środek bo i tak tego widać nie będzie, ja pomalowałem na czarny matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak mam złe wieści niestety model nie stanie na żadnej dioramie (winietce) poprostu nie mam czasu, ledwo co do szkoły wróciłem po praktyce i nam tyle sprawdzianów doje**** że ja nie wiem jak do końca roku się wyrobie, to ogarne!! Dokończe model na tyle ile się da i go wystawie...

 

pozdrawiam Dumo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w pełni zrozumiałe. Dokończ tak jak jest, bo jest gut. Zrob fajne fotki, żeby jeszcze polepszyć efekt końcowy i będzie. Choć muszę przyznać, że Twoje fotki Panther'a już były ładne, oby tak dalej...

PS Czyli robisz przerwę od modelarstwa po tym modelu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.