Skocz do zawartości

Scania R730 "Indiana" show truck


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Witam wszystkich. Trochę czasu minęło od ostatniej aktualizacji ale było to związane z ..życiem, jak to się mówi, na wszystko zawsze ma się czas . Ale ostatnio trochę podłubałem i udało mi się co nie co zrobić..

o to efekty...

20150819_175717_zpsyxucefh3.jpg20150819_175730_zpsoowdvceu.jpg20150919_115208_zpscbmmxbvq.jpg20150919_115223_zpsak6kjsta.jpg20150919_115251_zpsmdgrep3d.jpg20150919_115317_zps731vsizs.jpg20150924_145319_zpshlp7xyth.jpg20150924_144929_zpsysgf1pus.jpg20150924_145007_zpssbuooesd.jpg20150924_150053_001_zpslhnn0lbm.jpg20150924_150513_zpsevs9vxcc.jpg

 

 

jeszcze wszystko czeka na lakier i polerkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle

Śledzę Twój warsztat z dużą przyjemnością. I odrobiną zazdrości niestety, bo sam tak nie potrafię

Napisz proszę z czego zrobiłeś tapicerkę w części "sypialnej". Bardzo ciekawa faktura.

I jeszcze jedno pytanie, które już zadawałem na forum:

Dlaczego sklejasz wszystko do kupy (np. silnik) a potem dopiero malujesz

Czy nie wygodniej było by pomalować poszczególne elementy, a potem dopiero skleić

Jak poprzednio zadawałem to pytanie, dostawałem dość mętną odpowiedź, że w ciężarówkach tych kolorów jest niewiele i nie robi różnicy, czy się maluje przed, czy po klejeniu.

U Ciebie jednak kolorystyka jest dość urozmaicona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coppercat dzięki ze się podoba. Co do tapicerki to jak kupuje dziecku malinki z np.Tesco(nie mam działki bo nie mieszkam w Polsce:/)to w pudełeczko jest to taki podkład pod malinki ,i tak kiedyś pomyślałem że można to wykorzysta..

co do malowania silnika, to jeśli bym robił silnik prosto z pudła bez żadnych przeróbek to nie ma problemu ,można malować wszystko oddzielnie ,natomiast jak już dokładasz coś od siebie ,jakieś śrubki, okablowanie czy teraz w moim przypadku przeróbka to jest strasznie ciężko pomalować wszystko oddzielnie a następnie przykleić nie pobrudzić tego klejem np.taka nakrętka jak u mnie w silniku widać ,wielkość 0,6mm i teraz pomaluj je oddzielnie i przyklej nie brudząc klejem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia

Pytając nie myślałem o detalach typu nakrętka, ale raczej o całych podzespołach (gaźnik, osłony zaworów itp.).

A'propos nakrętek: używasz gotowych ? Jeżeli tak, napisz proszę jakich (gdzie kupione, producent itp.) ?

 

Odnośnie podkładek pod malinki: to musi być delikatnie mówiąc wilgotne po wyjęciu z pod owoców

Nie jest upaćkane malinkami ? Podobne podkładki są w pojemnikach z porcjowanym mięsem , ale tego bym nie zaryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.