Skocz do zawartości

Heavy Duty Trailer - Revell


ccrriiss

Rekomendowane odpowiedzi

Też ją zanabyłem, ale pewno nie prędko zabiorę się za sklejanie - najpierw planuję inne modele.

Wypraski są pierwsza kalasa, model zapowiada sie ciekawie.

Co planujesz ustawić na patelnię? Bo ja jeszcze nie mam koncepcji - myślałem o jakiejś gotowej koparce.

Z jakim ciągnikiem będziesz robił?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co planujesz ustawić na patelnię? Bo ja jeszcze nie mam koncepcji - myślałem o jakiejś gotowej koparce.

Z jakim ciągnikiem będziesz robił?

Pozdrawiam.

A ja bym radzil tobie zrobic jakis team racing dac jakis ciagnik siodlowy sportowy na to i dac do tego jakiegos Amerykanca albo cos z Europejczyka Volvo FH 16 , MB Actros I lub Scanie R-ke , Moze ja sie skusze na taka naczepe . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym radzil tobie zrobic jakis team racing dac jakis ciagnik siodlowy sportowy na to i dac do tego jakiegos Amerykanca albo cos z Europejczyka Volvo FH 16 , MB Actros I lub Scanie R-ke , Moze ja sie skusze na taka naczepe . Pozdrawiam

Team rajdowy będę robił, ale jako zestaw Subaru, do patelni chyba jakiegoś MANa z niskim dachem i lekkimi modyfikacjami.

 

 

Z jakim ciągnikiem będziesz robił?

 

Napisał że R-ka po przeróbkach na T

Ehhh, nie doczytałem

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team rajdowy będę robił, ale jako zestaw Subaru, do patelni chyba jakiegoś MANa z niskim dachem i lekkimi modyfikacjami.

Team rajdowy Subaru do tego no nie glupie i man do tego z niskim dachem no nie glupi nie glupi , ja tam narazie nic nie bede mowil bo nie moja naczepa ale zycze powodzenia w budowie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma za co

 

Spotkałem go będąc na wycieczce klasowej na takim totalnym za....gospodarowanym terenie Czyli w Lasówce. Z tej drogi można było kamieniem dorzucić do Czech

 

Cieszę się, że zdjęcia się przydały Sorry, za jakość, ale nawet się nie zatrzymywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie będę przerabiał e-Rkę na Scanie T a na patelnie postawie jakąś koparkę,dźwig lub spychacz (helikopter też by nie był głupim pomysłem) zależy na co mnie będzie stac

 

P.S.

zacząłem już sklejc fotki dam w sobotę bo teraz nie mam czasu

 

pozdrawiam

 

ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUGER_MAN, licytuj:

http://www.allegro.pl/item277699867_revell_07533_heavy_duty_trailer.html

Oczywiście nie teraz, tylko pod koniec aukcji.

Niedawno skończyła się aukcja tej naczepki od tego gościa, ale nikt nie kupił.

Była po 200zł, więc może teraz Ci się uda taniej (oczywiście, jeśli chcesz).

Ja od niego właśnie kupiłem swoją (miał 3 sztuki).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do star200

 

nam nie chodziło o wywrotkę tylko o niskopodwoziowkę taką jak na pierwszy zdjęciu albo na tych fotach co dal Praetorian

 

pozdrawiam

 

ccrriis-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, że "patelnia" mówi się na platformę - często słyszę takie określenie na CB - napewno wtedy zwraca się ktoś w ten sposób do kierowcy platformy. Wanny to wanny, nie słyszałem, żeby ktoś na wannę mówił patelnia.

Ale oczywiście mogę się mylić, bo niezbyt długo jeżdżę z CB.

Tak, czy inaczej rozmawiamy to o platformie i o nią cały czas chodzi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Praetorian niestety, ale Italerka nie oferuje takiego modelu, jak pokazałeś na zdjęciach, a szkoda. Ten ze zdjęć (Twoich) ma szerokie nadkola pod kabiną i krótkie drzwi... A Italerka oferuje model z płaskim dachem, ale z długimi drzwiami i wąskimi nadkolami.

Ja zrobię połączenie tego, co pokazałeś, z modelem którego fotka jest poniżej - niski dach, 2 osie napędowe, ale długie drzwi i wąskie nadkola, bez osłon bocznych i bez owiewek.

man2.jpg

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.