Skocz do zawartości

F-16 DG/DJ Italeri 1:48


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie tak jak napisał Solo z zewnątrz jest bardzo dobrze teraz trzeba odrobinę powalczyć z wewnętrzną częścią dyszy i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

woziłem się za malowanie , najpierw położyłem podkład z surfersera 1000 a następnie wykonałem pershing.Powiem szczerze ze wykonywałem ta technikę po raz pierwszy i hyle czoła przed tymi którym wychodzi to ładnie i równiutko , efekt jaki uzyskałem do wglądu na fotkach :

 

podkład :

DSCN1240_zps79zcai1g.jpg

DSCN1242_zpsb22sncug.jpg

 

pershing :

DSCN1245_zpsrakdap7f.jpg

DSCN1247_zps8jr6pvzs.jpg

 

 

Wczoraj zamówiłem tez za pomocą interneta z taki oto detal który bardzo ładnie prezentuje się na modelu :

3149_rn_zpscrptoe3g.jpg

(zdjęcie z sklepu internetowego)

 

 

 

Jak zawsze czekam na komentarze i porady przed malowanie kolorów bazowych , zdaje sobie sprawę ze będzie trzeba malować tak aby było widać wykonany pershing.

Ale może są jakiś tricki o których powinienem wiedzieć przed malowaniem

 

 

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po raz kolejny post pod postem , ale mam nadziej ze brak waszych komentarzy nie wynika z braku zainteresowania moim modelem

miałem dzisiaj chwile u pomalowałem model kolorami bazowymi , jak zawsze kilka fotek :

 

DSCN1249_zpsgku37tks.jpg

DSCN1250_zpsaehzebob.jpg

DSCN1252_zpslm98ynh2.jpg

DSCN1253_zpsqcahr3yu.jpg

DSCN1254_zpsqiebpc37.jpg

 

 

Dwa zdjęcia bez lampy ale wydaje mi się ze te z lampą lepiej oddaj moja próbę malowania.

Z samego malowania jestem zadowolony a z modelu na model powinno być lepiej , mam tylko straszny problem z wszendobelnymi paprochami

Jak zawsze czekam na komentarze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zainteresowanie zerowe ale brnę dalej , położyłem kalkomanie :

 

 

DSCN1264_zpsiko9ppnu.jpg

DSCN1266_zpsitbgfb8t.jpg

DSCN1267_zpstnrdohpq.jpg

DSCN1268_zps1tuwfw5s.jpg

 

 

 

Wcześnie nigdy nie miałem do czynienia z tak ilością kalek a instrukcja modelu nie bardzo pomagała w ich nakładaniu ...

Efekt prac widoczny na zdjęciach , na ogonie nałożyłem wash na probe obawiając się czy sobie z tym poradzę , moim zdaniem wyszło całkiem dobrze.

Teraz wash na resztę modelu dokleić resztę uzbrojenia i galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie chciałem wszystkim życzyć Wesołych Świat , nie próżnowałem i uciekłem o kuszących potrawa aby popracować nad modelem

Przykleiłem uzbrojenie , kola i klapy brakuje jeszcze przedniej klapy ale się robi

Tu kilak fotek z tego jak prezentuje się model :

 

 

DSCN1271_zps2ub9usun.jpg

DSCN1272_zpsaifsdugi.jpg

DSCN1273_zpszf8kqmne.jpg

DSCN1274_zpswawcp0jw.jpg

DSCN1275_zpsrbclpcaq.jpg

DSCN1276_zpsnjrhsrln.jpg

DSCN1277_zps9gusu2yb.jpg

 

A tu prezent od mikołaja :

 

fotka_zpsxvwfzgaa.jpg

 

 

Pomału zbliżam się do końca przygody z tym modelem i mam świadomość ze nie jest to ideał ale ja jest zadowolony z mojej pracy

Jest to pierwszy model samolotu jaki wykonałem i pierwszy w takiej skali ale mam ochotę na więcej

Jak zawsze czekam na komentarze te pozytywne jak i negatywne.

 

 

 

Pozdrawiam

Przemek R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.