Skocz do zawartości

F-15 1:72 PLATZ


ministersan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Świeżo kupiony - szybki inbox - mam nadzieję, że za kilka dni uda mi sie podać więcej zdjęć.

na razie z racji warunków kilka średniej jakości fotek. Szukałem F-15 w 1/72 , ale tak naprawde nie ma nic ciekawego na rynku (Italeri nie za bardzo, Academy też, Może hasegawa).

A tu takie o to coś - na żywo linie sa delikatniejsze niż na zdjęciach. Mnie się podoba - nie wiem jak wymiarowa

zgodnośc z oryginałem.

F-15-1jpg_srnxrsw.jpg

F-15-2jpg_srnxrqa.jpg

F-15-3jpg_srnxxpn.jpg

F-15-4jpg_srnxxpa.jpg

F-15-5jpg_srnxxpq.jpg

F-15-6jpg_srnxxhp.jpg

F-15-7jpg_srnxxhh.jpg

 

Jesli będzie zapotrzebowanie na dokładniejszy inbox to postaram sie go zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiony? Model po całości trzeba papierem przetrzeć, ta skórka pomarańczy jest tragiczna. X-47 Platza prezentuje inny poziom wykonania.Mam na niego chrapkę ale amerykańca z tego nie zrobisz chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiony? Model po całości trzeba papierem przetrzeć, ta skórka pomarańczy jest tragiczna...

Niestety nie w Polsce.

 

Na żywo te linie naprawde nie wyglądają aż tak źle. Mocne zblizenie je powiększa. Jak na moje oko sa odrobinę

delikatniejsze niz te znane z Airfixów. A po przetarciu papierem tej skórki myslę, że będa do zaakceptowania. W sumie model kosztował mnie około 40zł, więc wole jego niż za podobne pieniądze np. Italerke.

 

Ogólnie mam niedaleko sklep z modelami japońskich producentów. Nawet jest najnowsze V-22 z hasegawy (oczywiście nowe malowanie ze starym modelem) i inne nowinki w fajnych cenach (np. AH-64 w 1:48 Hasegawy z malowaniem Japońskim za około 70zł). Udało mi sie kupić stary model Fujimi z E-2C w 1:72.

Ogólnie jest kilka ciekawostek niespotykanych w polsce. Jakiś czterosilnikowy bombowiec japoński z IIWW w 1:144 - nie pamiętam symbolu - a z pudełka nic nie wyczytam , bo wszystko w krzakach.

 

Ogólnie korci nakupywac - tylko jak to przewieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Eee tam, jakoś jak bym nie liczył, to wychodzi w HLJ poniżej 140 z wysyłką. Chociaż paczka którą dziś odebrałem z poczty miała wyrwane wzdłuż dwóch boków olbrzymie dziury. Ktoś baaardzo chciał zobaczyć co jest w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.