Jump to content
Sign in to follow this  
vollff

Snow Patrol

Recommended Posts

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

Witam Przedstawiam wam mój finalny ulepek

Land Rover Series III w ZIMOWYM kamuflażu Royal Marines Comando z Norwegii.

Podczas ZIMNEJ wojny Brytyjscy Komandosi zostali wysłani Na północ Norwegii, poza koło podbiegunowe do pomocy w pilnowaniu tzw. północno - wschodniej granicy NATO.

Mój Land Rower został doposażony w konieczny ekwipunek w tak ekstremalnie niskich temperaturach - czyli nagrzewnicę w kabinie. Kolejnym dodatkiem jest radiostacja (w tym przypadku jest to trochę SF - zastosowałem amerykańskie radio używane w latach 70 - 80. Brytyjakich po prostu nie ma.)

Do zrobienia efektu ZIMY użyłem produktu firmy KRYCELL - wg. mnie wyszło fajnie Klimat jest mocno ZIMOWY

Ale dosyć gadania czas na galerię - Zapraszam

qNGGADK.jpg

XNYr0kZ.jpg

DREiXoy.jpg

uClbm5J.jpg

keQ5qxX.jpg

HaV5J4i.jpg

n6gOuq8.jpg

9NKzZPk.jpg

OY1FpMr.jpg

RQVvA8Z.jpg

OtmBTrB.jpg

Edited by Guest

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

Pozdrawiam

Admin

Zapraszamy do oceny modelu. Więcej informacji TUTAJ

Pozdrawiam

Admin

Oficjalne wyniki konkursu ZIMA 2015

Miejsce: 6

Punkty: 1239

Gratulujemy serdecznie!!!!

Statystyka:

018_SnowPatrol.jpg

Trochę jestem zdziwiony rezultatem. Szczerze to spodziewałem się że będzie wyżej od mojego. Niemniej jednak gratuluję bardzo udanego modelu.

No cóż, nie wszyscy mogą wygrać... Model faktycznie bardzo dobry i udany. Na pocieszenie podpowiem Ci że pokazałem zdjecia Twojej "landryny" kumplowi z roboty, który jest wielkim pasjonatem Land Rovera, ma w realu dwa Discovery z czego jeden szosowy a drugi off road, buduje modele tych pojazdów i był zachwycony Twoja pracą, wrecz rozpływał sie w pochwałach.

Hej. Miło słyszeć że komuś się spodobały moje wypociny . No cóż konkurencja była zacna. To był tak naprawdę moj czwarty model (trzeci LR) który ulepiłem więc - pierwsza 10 to już duży sukces. Wiele aspektów jeszcze do poprawienia

Tak na prawdę nie miałem czasu i miejsca na dopieszczenie wnętrza i innych detali (remont w domu) więc wyszło tak jak na zdjęciach

Swoją drogą zdjecia też wymagają dopracowania

W następnym konkursie to wszystko poprawię

Pozdwaiam wszystkich ktorym moje wypociny sie podobały oraz tych którym nie

Jacek

Model bardzo przypadł mi do gustu - nie dość, że to mój ulubiony samochód 4x4 to jeszcze z siatką i w wersji Winter. Gratuluję wysokiego miejsca (walka była bardzo wyrównana). Czekam na kolejne prace ze stajni LR (może camel trophy w konkursie letnim???)

pozdrawiam

Christian

No problem Bedzie to mój czwarty LR. Chętnie wystartuję jeśli faktycznie będzie konkurs letni

Pozdrawiam