Skocz do zawartości

Sd.Kfz.222 (TAMIYA)


Radziecki102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim drugim warsztacie

 

Jak w temacie będzie to pojazd por.Grubera więc malowany będzie kolorem panzergrau, farbami Vallejo i brudzony chemią AK.Z dodatków przy budowie wykorzystam zestaw blaszek EDUARDa,skrajniki od RBModels i aluminiowa lufa 2 cm Kwk 30 L/55 z pudełka oraz dokupię jeszcze metalową lufę MG34.

Chodzi mi po głowie mała dioramka na koniec ale to się jeszcze zobaczy jak będzie .

 

 

Na forum znalazłem tylko galerie tego modelu więc postanowiłem rozpocząć od in-boxa

 

DSC00105_zpsksox7lhq.jpg

 

DSC00116_zpsxqwhn8hq.jpg

 

DSC00117_zpsdtbconok.jpg

 

DSC00118_zpsjbsx3dec.jpg

 

DSC00119_zpsowohigbz.jpg

 

DSC00120_zpsh3uzpdir.jpg

 

DSC00121_zpshblxazwb.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie będzie to pojazd por.Grubera więc malowany będzie kolorem panzergrau, farbami Vallejo i brudzony chemią AK.Z dodatków przy budowie wykorzystam zestaw blaszek EDUARDa,skrajniki od RBModels i aluminiowa lufa 2 cm Kwk 30 L/55 z pudełka oraz dokupię jeszcze metalową lufę MG34.

super widzę, że wieżę już masz , strasznie jestem ciekaw jak dorobisz do niej resztę. Szykuje się niezły skraczyk, uczta dla mych modelarskich oczu

 

 

Nom ,bo ten "mały czołg Grubera" to dość luźna interpretacja eSdeka 222.Pewnie na podwoziu Żuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zrobisz jak uważasz.Na zdęciach z epoki tego nie widać więc...

 

Pierwsza sprawa, mam zbyt mało doświadczenia żeby poprawiać autorów.Należy pamiętać to mój 2 model.

Druga ,proszę poprawić mnie jeśli się mylę i nie odebrać tego że skleiłem jeden model i ''kozacze'' ale według mnie ten schodek nie mogł być grubszy niż pancerz pojazdu (8-14mm) co daje po przeskalowaniu dziesiętne cześci milimetra .

Po wpisaniu w googla nazwy pojazdu wyszukuje głównie fotki modeli i nigdzie tego tam nie widać wiec raczej ja też zostawię to tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko że obawiam się komentarzy osób które będzie bolało to że model nie przedstawia tego co tytuł warsztatu.Z reszta patrząc wyniki googla nie tylko ja popełniłem taki błąd.

 

Teraz patrząc na fotki modelu Kamila gdzieś w pamięci majaczy mi scena z serialu w której Hubercik wsiada albo wysiada do/ze swojego ''czołga'' włazem z tyłu kadluba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.