Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2003 1:24 [Aktualizacja 09.12.07]


skyline

Rekomendowane odpowiedzi

A tego nie bedzie widac jak zaloze felge ,wiec nie malowalem ,ale jak chcesz to moge maznac kilka razy pedzlem :P:) . A teraz zalaczam fotki z mojego problemu z kokpitem . 4b670114489adbd6.jpg

cfcfb399fcc2a4dc.jpg

Niewiem co sie stalo , Powiedzcie sami co robie tu zle ze takie cos mi wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowalem tak jak zawsze , najpierw cienka warstwa ,a puzniej gruba jak kladlem farbe nic nie bylo widaz zeby mial wyblaknac , dopiero po 2-3 godzinach jak zobaczylem co sie stalo to sie zdziwilem ze tak wyblaklo i niewiem z jakiego powodu , ta sama farba malowalem nadkola i nic takiego mi sie nie zdarzylo ,a tu niewiem co sie stalo i 2 razy malowalem. jawkers jak wiesz moze jak to zwalczyc to podpowiedz a jak nie to wsadze to do dotu i pomaluje pedzelkiem ;/ . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś wiecej n temat farbek jakie zastosowałeś do malowania i czy prysnąłeś na podkład tej samej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farbki to sa prawie te same co polski motip podkladu nie dawalem bo stwierdzilem ze jak ladnie sie przyjelo na nadkolach to i pewnie sie ladnie przyjmnie na kokpicie , ale sie pomylilem i calkiem inaczej wszystko wyszlo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie tak ale nadkola byly w tej samej temperatuze i im nic sie nie stalo ,a kokpitowi sie moglo stac , niewiem wezmne wrzuce do dotu pomaluje jeszcze raz tym czarnym jak bedzie cos podobnego to wezmne pomaluje pedzelkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię że malowałeś sprayem, wygląda mi na to, że za słabo wymieszałeś puszkę i pryskałeś praktycznie samym clearem Doradzam stosować podkład ponieważ lakiery samochodowe kładzione na goły plastik mają tendencję do łuszczenia się i odpryskiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię że malowałeś sprayem, wygląda mi na to, że za słabo wymieszałeś puszkę i pryskałeś praktycznie samym clearem Doradzam stosować podkład ponieważ lakiery samochodowe kładzione na goły plastik mają tendencję do łuszczenia się i odpryskiwania.

Tak malowalem sprayem i mozliwe ze zle wymieszalem na poczatku puszcze i za kolejnym razem jak malowalem nic sie nie zmienilo tylko farba albo wyparowywala i sie nie przyklejala ,albo wsiakla w poprzednia warstwe . No ,a z podkladem to szkolniaka zrobilem w Actrosie nie polozylem to farba mi odprysla . Dziekuje Tornado za wyjasnienie mniej wiecej sprawy co zle zrobilem , tak wiec teraz kokpit tez leci do dotu . Pozdrawiam i jeszcze raz Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zobaczylem do czesci ktore sa w docie i farba ktora malowalem podworze , ona niechce zejsc wiec trzeba bedzie ja delikatnie wyskrobac ;/

bartek_00

Puzniej dam fotki tego podwozia ,a mniej wiecej wiem co zrobic zeby obnizyc ale pomoc zawsze sie przyda . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.