Skocz do zawartości

Orlik - ARDPOL 1/72


hadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych kalkomanii "radomskich" ? :(
Wiesz, może dlatego, że takie Orliki nigdy w Radomiu nie latały.

Radomskie to jest ten model: PZL-130 ORLIK TC I

 

Aj bo widzisz .... tak się najarałem, że myslałem że to jest wypust z ArmaHobby, który został uziemiony... :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kalkomanii "radomskich" ? :(

czy znajdzie się chętny na to by mi go kupić w Bytomiu ?

.

 

Ci mogę kupić, jesli nie rozejdzie sie jak świeża bułka. chce juz być w sobotę od rana, wiec powinien być. Chcesz??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kalkomanii "radomskich" ? :(

czy znajdzie się chętny na to by mi go kupić w Bytomiu ?

.

 

Ci mogę kupić, jesli nie rozejdzie sie jak świeża bułka. chce juz być w sobotę od rana, wiec powinien być. Chcesz??

 

Dam Ci znać jeszcze dzis na priv - zdaje się, że czytałem niezbyt dobre opinie o zestawie TC1 i nie zdecydowałem się ostatecznie na zakup. Nie zwróciłem uwagi, że to Ardpol :( Muszę temat przemyśleć na spokojnie do wieczora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę temat przemyśleć na spokojnie do wieczora ;)
Kwestia jak bardo wielkie "chciejstwo" masz na tego Orlika, ale myślę że oprócz alternatywy vacu nikt tego więcej nie zrobi.

Co do ArmaHobby - poczytaj warsztat Mikele z budowy żywicznej TS-11 to zobaczysz, że aż tak idealnych modeli to nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę temat przemyśleć na spokojnie do wieczora ;)
Kwestia jak bardo wielkie "chciejstwo" masz na tego Orlika, ale myślę że oprócz alternatywy vacu nikt tego więcej nie zrobi.

Co do ArmaHobby - poczytaj warsztat Mikele z budowy żywicznej TS-11 to zobaczysz, że aż tak idealnych modeli to nie robią

 

"Chciejstwo" jest i to od dawna, co prawda na wersję "wojskową", z racji lokalnego patriotyzmu - do osi pasa EPRA mam jakieś 3km ;P Co do ArmaHobby i Iskry - śledzę ten wątek ;) W sumie to mało jest modeli doskonałych. Dzisiaj siądę i pośledzę tematy związane z modelem TC-1 - teraz już nie pamiętam dlaczego go skreśliłem z listy zakupowej :/ Być może była to również cena bo z tego co widzę oscyluje około ~120zl. 80zl jest bardziej przystępne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki przegląd tego co w pudle, dzisiejszy nabytek dla kolegi VDR,

 

https://goo.gl/photos/5BAJbkRVKhGuDvLeA

 

Niestety google chyba zawineło sie z hostem zdjeć, wiec link jest do albumu na moim koncie gugla. kilka fot, w skrócie ładny jest modelik, bardzo delikatne linie podziału do przerycia na pewno, blacha do wnętrza ma być z Parta dodana z filmem, jak narazie dostałem info iż nie wyrobili sie z produkcja i maja dosyłać do klientów, 3 malowania ładne z kolorami FS podane, szczegółnie ostanie znaczy sie drugi wybudowany (?) samolot mnie sie podoba, takie produkcyjne , kaleczki również ładnie z cienkim filmem, bez przesunięć, Mnie jako sklejaczowi pojazdów z samolotami miałem do czynienia jakies 15 lat temu , model sie podoba, cena 80 dych szt. również do przyjęcia. Ogólnie modeli godny do polecenia do wykonania z pudła,

 

jak narazie minus taki że w środku wszystko lata, kiepsko zapakowane, bez folii bombelkowej, a by się przydała.

 

Myśle iż kolega VDR, jak go dostanie zrobi porządny inbox rzuci fachowym okiem, i zacznie budować i nam pokazywać, bo samolocik extra ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas pokończyć to co zacząłem w takim razie Dzieki TReS za pomoc za nabyciu tych Orlików Może wielkiej tragedii nie będzie i z pomoca forum uda się je złożyć aby cieszyły oko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.