Skocz do zawartości

honda s2000 1:24 tamiya


Gibon87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fotele mało subtelnie zwashowane, ale tunel środkowy i podłoga mi się podoba.

nie jestem z foteli rowniez zadowolony mimo ze malowalem to pedzelkiem 00 wychodzily szerokie kreski jak to ty robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele mało subtelnie zwashowane, ale tunel środkowy i podłoga mi się podoba.

nie jestem z foteli rowniez zadowolony mimo ze malowalem to pedzelkiem 00 wychodzily szerokie kreski jak to ty robisz?

Kupujesz farbke olejna dla plastykow np Van Gogh i white spirit. Dajesz troszke farby i rozcienczasz white spirit. Model pokrywasz bezbarwnym blyszczacym i nakladasz miksture. Na forum jest o washu pol encyklopedii :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to kolejny sposób. Pamiętaj żeby bezbarwny uzależnić od tego gdzie używasz, bo błyszczący na fotel to nie jest najlepszy pomysł

Bezbarwny połysk śmiało można kłaść na tapicerkę, a po wykonaniu wash'a prysnąć satynowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to kolejny sposób. Pamiętaj żeby bezbarwny uzależnić od tego gdzie używasz, bo błyszczący na fotel to nie jest najlepszy pomysł

Po washu położy matowy na fotel lub pół mat i będzie git. Pod wash zawsze musi byc bezbarwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze pierwsze wymalowanie srednio mi sie podobalo lakier zmylem i polozylem jeszcze raz pierw poszedl podklad epoksydowy z utwardzaczem szlif i malowanko a oto ofekt prosto po lakierowaniu:)

6680d8786f2c73ecmed.jpg

powiedzcie jak wklejacie szybki do lamp?? ja wklejam na lakier bezbawny chemoutwardzalny ale mimo wszystko czasem troche widac

508daca314b57776med.jpg

przy okazji zadam pytanko chcialbym kupic model hondy prelude IV gen z racji ze taka mialem pomozcie prosze lub powedzcie w jakim dziale prosic o pomoc w tej sprawie

b18b96d40503f74emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie szybek. Ja po okresie stosowania kleju humbrola do szybek (nic nie trzyma), następnie super kleju z Mr Hobby (nie pamiętam jak się nazywa, a na tubce są tylko krzaczki - kosztował ok. 50 zł), przerzuciłem się na Magica (klej wikolowy dostępny w papierniczych sklepach). Daje praktycznie całkowicie bezbarwną spoinę, a jego wytrzymałość jest wystarczająca do wszelkich reflektorów i małych szybek.

m_lambo_aventador_09-18_01_zps9nlwhwhh.jpg

Nie należy ścierać nadmiaru kleju, bo wtedy może zrobić się mleczny.

Szyby na które mogą działać duże siły wklejam na CA (przy wentylatorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowalem sobie do poloerowanie mini gebke polerska:D dziala swietnie

515d4fbf2d5d0d57med.jpg

c3d49dfa92c0ef1dmed.jpg

374f177d1e2a638dmed.jpg

b2506eadaff90c16med.jpg

31b6ef5c523927b4med.jpg

629c3279409dc785med.jpg

f681a4c4d2f4911fmed.jpg

3a1fc41fd5078ed7med.jpg

pozostalo przykleic lusterka, antene , pomalowac kierunki i to chyba wszystko. Idealnie nie jest ale jestem w miare zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.