Skocz do zawartości

honda prelude 1:24 aoshima


Gibon87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po tygodniu czekania paczuszka z florydy przyszła a w niej moje byle auto czyli honda prelude IV gen 2.2 vtec:D

Po obejrzeniu elemetów jestem zadowolony jest nawet system 4ws zamontowany na tylnej lawie niestety bark wahaczy górnych ale co tam. W związku z tym że w poprzedniej hondzie miałem problemy z estetycznym wklejeniem lamp proszę o wskazówki czym i w jaki sposób wkleić klosze lamp aby wyszło to fajnie czysto.

pozdrawiam

 

in box:

c7bcaf554d1d5c46med.jpg

bc623e189887649emed.jpg

da0e53de34f3fc63med.jpg

 

 

spasowana na szybko

151be5cf50cd3850med.jpg

910585868209f730med.jpg

 

przednie i tylnie zawieszenie oraz szkrzynia

3519388dcda41d77med.jpg

ad5c69910842e4a5med.jpg

8c822bb8d13344f2med.jpg

 

wydech wahacze tarcze oraz wydech sypniete chromem

ed5a5c93da839532med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klosze wklejam na Micro Kristal Klear.

ok dziekie za odpowiedz ale smarujesz klejem tylko rant lampy tam gdzie uszczelka przychodzi czy jak??

 

mam jeszcze jedno pytanie mam model ktory kiedys skladalem ale chce go rozkleic do jakiego plynu go wrzucic aby klej revella puscil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wklejam na wikol, dobra sprawa bo po wyschnieciu jest przezroczysty, do wiekszego oszklenia nie zawsze sie nadaje.

Proponuję: przejdź na Magic. To też wikol (lub klej typu wikol), ale lepszy jakościowo. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Wyglada jak klej dla dzieci, ale używa go większość kartoniarzy z uwagi na bezbarwną spoinę.

Można go już kupić prawie w każdym sklepie na stoiskach papierniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Wyglada jak klej dla dzieci, ale używa go większość kartoniarzy z uwagi na bezbarwną spoinę.

Można go już kupić prawie w każdym sklepie na stoiskach papierniczych.

Wydaję się ,że ma lepszy aplikator , wikol zawsze mi zaschnie i przy odkrecaniu cała tuba sie gnie a magik całe szyby tez skleja dobrze czy raczej do drobnych elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a magik całe szyby tez skleja dobrze czy raczej do drobnych elementów?

Wiesz, głowy bym za to nie dał, bo kleje wikolowe są do materiałów wchłaniających wodę, czyli drewno, papier, skóra itp.

Przy plastiku zachowuje się chyba tak, jak silikon. Ale z moich niewielkich doświadczeń wynika, że trzyma nienajgorzej.

Wkleiłem nim (prawie rok temu) przednią szybę do Lamborghini aventadora (był warsztat) i szybka trzyma się dobrze.

Przed chwilą sprawdziłem, naciskając lekko palcem i wszystko jest OK. Wcześniej wklejałem tylko drobiazgi - wszystko dobrze się trzyma.

PS. W sprzedaży są 2 wersje: z aplikatorem i zwykłą nakrętką.

PS2. Kleiłem nim też kilka modeli kartonowych, m. in. Halifax o rozpiętości prawie metra wisi cały czas pod sufitem i nawet tona kurzu mu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.