Skocz do zawartości

Hanomag Sdkfz 251/1 - Tamiya 1/35


troy

Rekomendowane odpowiedzi

Może się zapędziłem -sorki -powodzenia w wykonaniu tego modelu

starsi koledzy patrzą i chyba pomogą i podpowiedzą

aby wyrosło nam nowe pokolenie dobrych modelarzy.

Powtórzyłem mój wpis gdyż nastąpił błąd w druku i mam nadzieje że koledzy jednak pomogą młodszemu pokoleniu w wykonaniu modelu na poziomie - a tu brak odzewu - szkoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Hej wiem że farby nie ma w niektórych miejscach, lub farba nie dociągnęła i są [dziury], ale malowałem to z jawkersem gdy było -20 i farba zamarzała jak i my wiec, będę to poprawiał gdy się ociepli bo nabawiłem się choroby oraz nie chce by farba znów zamarzała oraz było ciemno jak malowaliśmy.

 

a oto efekty

 

 

DSC01874_zpsbxi0ddwx.jpg

 

 

DSC01876_zpsopc222gv.jpg

 

DSC01877_zpspvnbpubi.jpg

 

 

DSC01878_zpsqsyafmgv.jpg

 

 

DSC01880_zpsudtx3bgb.jpg

 

DSC01881_zpsvwrnjptd.jpg

 

 

DSC01883_zps7wsq5vkz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Hej wiem że farby nie ma w niektórych miejscach, lub farba nie dociągnęła i są [dziury], ale malowałem to z jawkersem gdy było -20 i farba zamarzała jak i my wiec, będę to poprawiał gdy się ociepli bo nabawiłem się choroby oraz nie chce by farba znów zamarzała oraz było ciemno jak malowaliśmy.
To po co to robiliście skoro warunki niesprzyjające ? Totalnie bez sensu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
To po co to robiliście skoro warunki niesprzyjające ? Totalnie bez sensu....

Na zewnątrz było około -20C, a malowaliśmy w pomieszczeniu, lecz balkon był otwarty. Farba była ciut gęsta, ale do jej zamarznięcia (bez przesady) to jeszcze daleka droga. Jedynym niesprzyjającym warunkiem który nas dopadł to był był zapadający zmrok. I mimo oświetlenia całego pomieszczenia, nie zobaczyłem kilku niewielkich miejsc gdzie farba nie została nałożona, ale to mały szczegół. Się poprawi

Nie wiem, co tu jest bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, każdy ma warunki jakie ma. Panowie Polacy wyluzujcie. Młody troy ma mniej lat jak mój syn, który nie łykną bakcyla modelarstwa. Dlatego kibicuje i będę tu zaglądał, pomogę też. Tak że niech troy pyta jak ma wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, każdy ma warunki jakie ma. Panowie Polacy wyluzujcie. Młody troy ma mniej lat jak mój syn, który nie łykną bakcyla modelarstwa. Dlatego kibicuje i będę tu zaglądał, pomogę też. Tak że niech troy pyta jak ma wątpliwości.

 

A ja kibicuje ci by twój syn połkną akurat ten bakcyl modelarstwa bo to super hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dziękuje za odzew kolegom trzeba pomagać młodszym i dziękuje za słowa wsparcia i rady i życzę aby dzieci poszły w ślady rodziców zwłaszcza z hobby . Pozdrawiam . i nadal obserwuje wykonanie tego modelu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.