Jump to content

Franz75

Members
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toronto/Kraków
 • Interests
  Druga wojna/ Sredniowiecze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawa sprawa, poszukam i zobaczymy co i jak. Kurcze żeby sie nie okazało że latał nim ojciec Kadafiego. 😁
 2. Wirtam, razem z Bengalem na zawodach w Krakowie doszlismy do wniosku że fajnie było by zrobic cos razem. Sprawa oparła sie o bufet i powstał pomysł zrobienia w tandemie modelu. Kolega zrobił piekny wstep powyzej, jest to dość znane malowanie. Jednego z asów Luftwaffe. Ja bede budował Eduarda 84167, jest to dużo nowszy model od Tamki. Podobno samo sklejalny. Dodatkowo blaszki Edka do tego zestawu. Pomaluje go farbami z AK lub MR hobby
 3. Bardzo Fajny model, mnie sie podoba
 4. Looking good, lufy aftermarket oczywiscie że lepsze. Firma AZ reprezentuje dosc rozpiety poziom ze sie tak wyraże, ja kupiłe ich nowego P 40 i... wow wyglada bardzo przyzwoicie. A niektóre modele .. to lepiej ich nie dotykac. Ja teraz walcze z Fairey Battle made by MPM, no dramat. Ale innego nie ma i trzeba sie męczyc. Takie hobby 😀. Bede kibicował wac Panu.
 5. Hej, jak jakosc tego modelu?
 6. Clean and beautiful, czas mu dac troche zycia i go styrac.
 7. Troszku sie pogiely ale czy po kilku dniach na poligonie wygladaly by different.
 8. Niech kolega zdradzi wiedze tajemna czym w takim razie zrobic wash'a, I will be glad to hear it.
 9. Fajnie to wygląda. Dawaj dawaj
 10. Fajnie Ci idzie. Nie stosuje tej metody malowania ale widze że fajne rezultaty mozna osiagnąć. Trzeba będzie spróbowac, ja mam Hurka z Italeri w tej skali. Good work, well done.
 11. Fajnie wyglada, potrenowałęś chipping, to dobrze. Ale lekkie obicia to możesz dac. Dobrze Ci idzie, tak trzymac.
 12. Kolega taki skromny byc nie musi, fajnie to wyglada. Jak zwykle precyzja bez zarzutu. Gratuluje nosa z Army. Rzecz teraz nie osiągalna.
 13. Czym line wytrasujesz? Kup traser do lini, czeska piłke wiem że masz. I do dzieła. Widzałeś mojego vintage'a, nie możesz mieć łatwiej.
 14. Czym line wytrasujesz? Kup traser do lini, czeska piłke wiem że masz. I do dzieła. Widzałeś mojego vintage'a, nie możesz mieć łatwiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.