Jump to content

Franz75

Members
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Location
  Toronto/Kraków
 • Interests
  Druga wojna/ Sredniowiecze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ej Ej, tylko nas nie podpuszczaj. kratownica na pewno nie jest z zestawu. Fajna robota.
 2. Tu jest strona http://www.aimsmodels.co.uk/html/prices.html Potem piszesz maila do goscia i płacisz przez peypal i masz w ciagu tygodnia.
 3. WOW, Ja zamówiłem sobie blaszki do tego modelu z Amis'a, i Edka. Pewnie wspomoge sie żywicznym silnikiem bo przynajmniej jeden bedzie otwarty, ale co Ty to wyczyniasz z tym srodkiem. SZACUN. Good Luck 😀
 4. Tydzień to chyba jak sie ma wolne. 😀
 5. Hello every one, Stan prac na dzis. Kadłub i skrzydła sklejone. Problemów nie było, tak jak juz pisałem to jest relax kit, specjalnie taki wybrałem po walce z short run Arado 196 made by Sword. Pomiedzy starecznikiem a sterami wysokosci była wieksza przerwa i tam poszło roche szpachli, a tak to dałem dla wyrównania MR Surfacer. Dodałem blaszke do filtru powietrza No i chłodnice tez wyszły spoko. Teraz poczekam na maski do oszklenia, bo ida poczta, będzie otwarta kabina wiec trzeba będzie ładnie zamaskowac srodek oszklenia.
 6. Tak RLM 02 był uzywany do drugiej połowy 1941, samoloty były dostarczane na poczatku 41 więc raczej przemawia za RLM 02, 109 F2 to juz miały RLM 66.
 7. He he, Ale tego modelu juz nie można dostac, ledwo udało mi sie zdobyc the weekend edition na ebay z UK, o profi to można pomażyć. 😀 Myslałem że jak dokupie blaszki to bedzie wrzystko, ale siateczka wyglada oki po dostawieniu osłony. Wiec I'm happy
 8. Mozna moalowac tez olejami, lub aero. Oleje jak pewnie dużo osób wie wybaczaja błedy. Można je zetrzec jak cos nie pójdzie ok. I od nowa zaczać.
 9. Niewiem jak Edek mógł takiego babola zrobic. The wing radiator ... is gone, just a plane surface, troche więcej sie spodziewałem po Edku.
 10. Też bardzo ładne. I wykonanie bardzo przyzwoite. Moze nastepnym razem.
 11. Hello every one, krótki up date. Prace minimalnie posuneły sie do przodu. A to ze wzgledu na wakacje i prace nad Arado 196. Kadłub został sklejony, musiałem troche zeszlifowac silnik aby spasowac górna maske. Do maski wkleiłem metalowe lufy bo te z modelu hmm były takie sobie, lufy działek na skrzydłach także zostały zmienione na metalowe lufy z Mastera.
 12. No i pięknie, ta lampa trochę zmienia to wnętrze spita. Zycze koledze wytrwałości. Ale Edek jest wdzięcznym modelem i fajnie się go składa. Malowanie z pudełka?
 13. Poszukuje converter kit z zywicy. Jest takowy ale trudno dostepny.
 14. Zawsze ktos musi zepsuc zabawe 😭
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.