Skocz do zawartości

T-90 MS Trumpeter 1:35 EXPO


raval74

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem odpocząć od pojazdów Radzieckich i zrobię coś Rosyjskiego

Model Trumpka jak zwykle dobrze się składa, malowanie będzie z EXPO 2013 pojazdu o nr.01

 

IMG_4172_zpsmxi8e9xh.jpg

t90ms_tagil_l4_zpseqmxsekm.jpg

t90ms_tagil_l7_zpsro7fjbjj.jpg

t90ms_tagil_l2_zpsefvpfbwp.jpg

t90ms_tagil_l5_zpsqd9ebmvn.jpg

t90ms_tagil_l3_zpssrv6vwck.jpg

 

Układ jezdny gotowy

IMG_4343_zpsdgncmyjq.jpg

IMG_4344_zpsg80swq4e.jpg

 

I w ramach relaksu zabrałem się za gąski

IMG_4345_zpstfuysdeu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gąski wczoraj skończyłem, a dziś relaks w plenerze za gorąco by coś dłubać. Jeżeli chodzi o składalność ogniwek to coś pięknego, porównując z trackami T-14 Takoma to nie ma żadnego porównania Trumpeter dorzucił formę, w którą wtyka się ogniwa co bardzo ułatwia cały proces, trzeba tylko okleić taśmą żeby foremki nie skleić z gąskami

 

IMG_4360_zpsqm9ykhoy.jpg

 

I gąski na teciaku... CDN

 

IMG_4362_zpslxjehoio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wzorował się na zdjęciach to uważaj na kształt lamp przednich, jeden wóz ma prostokątne a drugi okrągłe.Różnią się też układem plam i odcieniami ,ja na tym wpadłem składając ten model w 72 pozdrawiam OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wzorował się na zdjęciach to uważaj na kształt lamp przednich, jeden wóz ma prostokątne a drugi okrągłe.Różnią się też układem plam i odcieniami ,ja na tym wpadłem składając ten model w 72 pozdrawiam OLO

To racja.

Te z kwadratowym lampami był pokazywana dla arabusow.i ciemniejsze malowanie

..zasiadam i oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, T-90 MS to zmodernizowana 90-S pisze na pudełku, nawet wpisując w googlach T-90 SM to wyświetla się MS, trochę to popaprane ale przecież to Rosja, tam jak u nas nie może być wszystko proste oczywiście jest to wersja na eksport bo( teraz uwaga ) armii rosyjskiej nie opłaca się zakup tego typu, wolą modernizować T-72 B3, a tego MS-a o którym wspomniał Bulik ma wypuścić Tiger Model, Grzegorzu... ja też czekam na ten kawałek plastiku a kiedy właściwie ma on trafić do sprzedaży? na razie trzeba cieszyć się tym co mam , aha z tymi lampami to wiem, pisałem na początku że zrobię pojazd o nr. 01 , a on ma prostokątne oczka zresztą są już przyklejone.. a na koniec jeden z moich ulubionych filmików w roli głównej T-90 MS czy jak to nazwał Trumpeter T-90 S Modernizet

https://www.youtube.com/watch?v=5S0tC8HCUvE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raval74 -

,, a kiedy właściwie ma on trafić do sprzedaży? ,,

wedlug info Hobbyeasy model ten ma byc w sprzedazy od 31.0ß.16 ,

 

Ja bym wziął na to poprawkę. Złożyłem zamówienie w ofercie pre-order 25 sierpnia. Od tego czasu, datę pojawienia się tego modelu w sprzedaży zmieniono już trzykrotnie 26, 29 i 31 Sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okablowanie tej wersji ( MS) jest dość dobrze widoczne na fotkach modelu, który ma wypuścić Tiger Model. Tiger postarał się odwzorować wszyskie kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Grabowski -

,,datę pojawienia się tego modelu w sprzedaży zmieniono już trzykrotnie 26, 29 i 31 Sierpnia.,, niestety sprawdzily sie twoje slowa kolejny raz przesunieto termin sprzedazy tym razem na 02.09.16.

 

Wiem, ale od 2 dni ta data się nie zmienia, a zwykle zmieniali termin na 2 dni przed planowanym wypuszczeniem, więc może tym razem... Ciiiiiiiicho sza, nie zapeszajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.