Jump to content

T-90 MS Trumpeter 1:35 EXPO

raval74
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem odpocząć od pojazdów Radzieckich i zrobię coś Rosyjskiego

Model Trumpka jak zwykle dobrze się składa, malowanie będzie z EXPO 2013 pojazdu o nr.01

IMG_4172_zpsmxi8e9xh.jpg

t90ms_tagil_l4_zpseqmxsekm.jpg

t90ms_tagil_l7_zpsro7fjbjj.jpg

t90ms_tagil_l2_zpsefvpfbwp.jpg

t90ms_tagil_l5_zpsqd9ebmvn.jpg

t90ms_tagil_l3_zpssrv6vwck.jpg

Układ jezdny gotowy

IMG_4343_zpsdgncmyjq.jpg

IMG_4344_zpsg80swq4e.jpg

I w ramach relaksu zabrałem się za gąski

IMG_4345_zpstfuysdeu.jpg

gąski wczoraj skończyłem, a dziś relaks w plenerze za gorąco by coś dłubać. Jeżeli chodzi o składalność ogniwek to coś pięknego, porównując z trackami T-14 Takoma to nie ma żadnego porównania Trumpeter dorzucił formę, w którą wtyka się ogniwa co bardzo ułatwia cały proces, trzeba tylko okleić taśmą żeby foremki nie skleić z gąskami

IMG_4360_zpsqm9ykhoy.jpg

I gąski na teciaku... CDN

IMG_4362_zpslxjehoio.jpg

Jak będziesz wzorował się na zdjęciach to uważaj na kształt lamp przednich, jeden wóz ma prostokątne a drugi okrągłe.Różnią się też układem plam i odcieniami ,ja na tym wpadłem składając ten model w 72 pozdrawiam OLO

Jak będziesz wzorował się na zdjęciach to uważaj na kształt lamp przednich, jeden wóz ma prostokątne a drugi okrągłe.Różnią się też układem plam i odcieniami ,ja na tym wpadłem składając ten model w 72 pozdrawiam OLO

To racja.

Te z kwadratowym lampami był pokazywana dla arabusow.i ciemniejsze malowanie

..zasiadam i oglądam.

raval74 -

zaczynasz kolejny ciekawy temat , mam nadzieje ze model ten bedzie tak efektowny jak twoje poprzednie modele. Mam tylko problem z wersja ktora robisz , czy jest to T-90 MS (jak w tytule) czy tez T-90S jak na pudelku .Dla mnie to 2 podobne pojazdy , ale znajac Rosjan w podobny sposob oznaczaja wozy czesto w wersji exportowej.Podobno pojazd z oznaczeniem MS ma byc wydany przez ktoras z firm modelarskich.Moze stad biora sie te drobne roznice opisane ponizej:

OLO -

,, Jak będziesz wzorował się na zdjęciach to uważaj na kształt lamp przednich ,,

To tak, T-90 MS to zmodernizowana 90-S pisze na pudełku, nawet wpisując w googlach T-90 SM to wyświetla się MS, trochę to popaprane ale przecież to Rosja, tam jak u nas nie może być wszystko proste oczywiście jest to wersja na eksport bo( teraz uwaga ) armii rosyjskiej nie opłaca się zakup tego typu, wolą modernizować T-72 B3, a tego MS-a o którym wspomniał Bulik ma wypuścić Tiger Model, Grzegorzu... ja też czekam na ten kawałek plastiku a kiedy właściwie ma on trafić do sprzedaży? na razie trzeba cieszyć się tym co mam , aha z tymi lampami to wiem, pisałem na początku że zrobię pojazd o nr. 01 , a on ma prostokątne oczka zresztą są już przyklejone.. a na koniec jeden z moich ulubionych filmików w roli głównej T-90 MS czy jak to nazwał Trumpeter T-90 S Modernizet

https://www.youtube.com/watch?v=5S0tC8HCUvE

raval74 -

,, a kiedy właściwie ma on trafić do sprzedaży? ,,

wedlug info Hobbyeasy model ten ma byc w sprzedazy od 31.0ß.16 ,

Ja bym wziął na to poprawkę. Złożyłem zamówienie w ofercie pre-order 25 sierpnia. Od tego czasu, datę pojawienia się tego modelu w sprzedaży zmieniono już trzykrotnie 26, 29 i 31 Sierpnia.

Okablowanie tej wersji ( MS) jest dość dobrze widoczne na fotkach modelu, który ma wypuścić Tiger Model. Tiger postarał się odwzorować wszyskie kable.

Grzegorz Grabowski -

,,datę pojawienia się tego modelu w sprzedaży zmieniono już trzykrotnie 26, 29 i 31 Sierpnia.,, niestety sprawdzily sie twoje slowa kolejny raz przesunieto termin sprzedazy tym razem na 02.09.16.