Jump to content

OLO

Members
 • Posts

  580
 • Joined

 • Last visited

Reputation

48 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Warsztat jak warsztat ale jakie ciekawe zdjęcie tego białego czołga.Bardzo ładna osłona stropu wieży pozdrawiam OLO
 2. Ropa plus olej silnikowy plus wiadro i szmata dawało powłokę anty korozyjną podobno bo na moim złomie po takich zabiegach zawsze farba zchodziła i dopiero była zabawa. A złom to MTLB WPT Mors pozdrawiam OLO.
 3. Ja bym to bardzo żadkim cjanoakrylem łatał nakładanym naicieńszą igłą do szycia,a potem papier ścierny przyklejony do patyczka po lodach.Albo nowe ostrze do nożyka i delikatnie skrobał ,trzymam kciuki OLO.
 4. Daj zdjęcia bo narazie to można odnieść wrażenie jakbyś piłą łańcuchową albo palnikiem działał. Ze zdjęciem łatwiej będzie coś sensownego powiedzieć w sprawie naprawy pozdrawiam OLO.
 5. Nie nie da się z tego zestawu zrobić polskiego Shermana akurat tej wersji M4A2 nie używaliśmy,tylko z małą z wieżą i 75mm armatą
 6. Za czysta góra w stosunku do mocno zabrudzonego dołu.
 7. Andrzej od stycznia 1991 do kwietnia 1992 służyłem w tym pułku ale wtedy był to 89 zmech.A T72 to były wtedy nówki nie śmiganie i stały w garażach . Jak znajdę gościa to będą zdjęcia BWP że skorpionem ,gość był z pod Kudowy i robiłem mu model ze zdjęcia pozdrawiam OLO.
 8. Prawdopodobnie są to wozy otrzymane po wojnie gdy brygada trafiła do Maczka jako wojska okupacyjne. Drugie że są to pojazdy z plutonów przeciw pancernych dostarczonych po walkach pod Arnhem. Jak ktoś wie więcej to chętnie poczytam i uzupełnie wiedzę.
 9. To nie jest A5 to demonstrator KWM czy czy jakoś tak , w A5 właz kierowcy jest inny i wieża ma inną konfigurację.Ale ogólnie miły odbiór pozdrawiam OLO
 10. Chyba master robi te kaemy jak się nie mylę
 11. To wersja Porsche,i z zimnem z Dragona
 12. Dobrze widać te płyty na drugim i piątym zdjęciu .
 13. Jeżeli robisz czeską wersję to te klapy nad silnikiem powinny się otwierać w tą samą stronę czyli do tyłu , otwieranie na bok Czesi wprowadzili dopiero w T55 pozdrawiam OLO
 14. Witam potrzebna pomoc dla znajomego .Chodzi o brytyjski czołg z wojny w zatoce . Pomalował Revel ochra mat 88 i wygląda jak g...o w trawie. Proźba jakiw inne farby piaskowe polecacie na brytola , z góry dziękuję , pozdrawiam OLO
 15. Marek wyluzuj bo łapiesz styl tych co in twoje modele nie pasują, choć fakt gość bardzo ogólnie ma wiedzę o niszczeniu ogumienia i tymi kołami zwalił całkiem miły model ale to jego interpretacja pozdrawiam OLO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.