Jump to content

OLO

Members
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Złożony bardzo fajnie ale malowanie? jak ma brak podkładu to okres kiedy ten model produkowano to Ruskie chaos produkcyjny już mieli za sobą.Bardziej to przypomina jak by wpadł do mulistej rzeki na wiosnę i po latacg wyjęli.Nawet gąski pordzewiałeod wewnątrz wraz z kołami o tym śwadczą. Pozdrawiam OLO
 2. Dziękuję bardzo i pozdrawiam OLO
 3. Panowie zawieszenie do Róśka bo na razie to czarna magia pozdrawiam OLO.
 4. Moja paczka też już w domu pozdrawiam OLO
 5. Wczoraj dostałem od Redaktora nr paczki wysłanej do mnie sprawa zakończona pomyślnie pozdrawiam OLO.
 6. Zastanawia mnie jedno niemieckie (hitlerowskie), angolskie ,hamerykańskie ,kitajców czy ruskie pojazdy papierowe to same ochy i achy a jak nasza rodzima sklejka ma doczekać się modelu to zaraz problem . Wytłumaczcie mi jedno jaka jest różnica że tamte dobre a te nie . Mam nadzieję że w 72 też go za niedługo wypuszczą pozdrawiam OLO.
 7. Tak była zaliczka na trzy modele
 8. mysiek 13 to jak mieszkasz blisko od gościa to może odbierzesz nasze modele napiszemy co dla kogo a potem koszty wysyłki i fatygi zwrócimy tobie co ty na to i kto jest za pozdrawiam OLO,
 9. Ja czekam jeszcze na pierwszą turę a wymówki to choroba a podobno to niezły alkol w ciągłym cugu , jak coś to dajcie znać to do pozwu się przyłączam .
 10. Brak kontaktu to jeden problem a drugi to podobno część form już sprzedana facio wali głupa i nie odpowiada może trzeba mu wizytę towarzyską zrobić pozdrawiam OLO. A o sprzedaży form dał cynk znajomy handlarz modelami .
 11. Da się zrobić ale trzeba znowu płytę nadsilnikową od nowa robić. I zależy którą wersję to dodatkowe zasobniki i wymiana celownika .To tak na szybko po pomacaniu wyprasek pozdrawiam OLO.
 12. Śledziłem Twój warsztat kawał dobrej roboty tak trzymaj pozdrawiam OLO.
 13. Spokojnie chodziło mi o to żebyś wywalił jako pojazd bo Academy zrobiło koszmarka dlatego napisałem że nawet koła są zwalone . Zepsuje Ci tylko dioramę .Sam model sklejony poprawnie i pomalowany też . Głowa do góry i lepiej pytać niż potem się martwić pozdrawiam OLO.
 14. Turbo sprężarka jak w nówce lub rzadko odpalana to kolor silnika albo czarna jak myśmy malowali w innych wozacy . Po poligonie to łapała ciekawe kolory brązu ,pomarańczowe lub przegrzanej stali zależy czy była odlewana czy spawana pozdrawiam OLO.
 15. Wywal go całkiem poszukaj Dragona albo Airfixa są lepsze i ładniejsze szkoda pracy na poprawki nawet koła sa zwalone pozdrawiam OLO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.