Jump to content

OLO

Members
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam wątpliwość co do koloru mundurów , mam wrażenie że i Gron i JWK od przynajmniej 8 lat poza krajem używają multicama, atacsa, coyota albo mieszanki.Naszą nie śmiertelną Panterę wz 93 pustynia w tym samym czasie albo jako oficialne przy uroczystościach , lub ćwiczeniach pokazowych dla twardogłowych . Oglądam z przyjemnością i czekam na dalsze efekty ,pozdrawiam OLO.
 2. Kół nie mierzyłem purystą już nie jestem . Model bardzo przyjemny w składaniu poza wzornikiem na gąski nie polecam.A wizualnie detal wyraźniejszy niż u Revlla, a drobne części delikatne pozdrawiam OLO.
 3. Trzeba wymienić płytę z chłodnicami(można użyć z Revella), płytę nad filtrami trzeba od podstaw.Zmiana celownika na wieży a potem zależy jakie zdjęcie cię zainteresuje pozdrawiam OLO.
 4. OLO

  G3 RESIN

  mysiek 13 dlatego że, jak rozmawiasz z rodzimymi o polskich wariantach uzbrojenia to zaraz jest jeden stały punkt a kto to kupi pewnie tylko my. Wegrzy ŻUKA wypuścili a jak padło wcale nie tak dawno że, może nasi by Żuk lub Nysa to było odrazu ,,jak100 zejdzie to wszystko nie opłaca się ''ot polska mentalność miłego wieczoru pozdrawiam OLO.
 5. Bardzo ciekawa oferta i znowu wstyd dla rodzimych producentów.
 6. Wielkie dzięki koledzy miłego poniedziałku pozdrawiam OLO
 7. Panowie pytanie jaka farbka najlepsza do imitacji gumy na kołach (olej ,akryl)pozdrawiam OLO.
 8. Panowie pytanie a olejami to modulujemy przed lakierem błyszczącym czy po , pytam bo nigdy nie robiłem a w obecnej sytuacji ułatwiła by ta technika życie, przepraszam za zaśmiecanie pozdrawiam OLO
 9. witaj biorę wszystko pozdrawiam OLO
 10. Nie wiem jak te się zachowają ale inne gumy lubią rozpuścić plastik , więc bezpieczniej pokryć je jakimś posiadanym podkładem a potem odcienie szarości i coś takiego jak buff tamiyi pozdrawiam OLO.
 11. Witam czy Shilka jeszcze dostępna pozdrawiam OLO.
 12. Witaj ja jestem zainteresowany ,jutro dam znać na priw bo wrócę z zabiegu pozdrawiam OLO
 13. Do gier i nowe dragony to i owszem maja odlane zawieszenie razem albo szczatkowe z kołami ,ale reszra firm robi to osobno i bardzo często trzeba się nakombinować aby wszystko było w linii .W 72 wszystko jest lepsze od gómiaków pozdrawiam OLO
 14. A stelaż zapasowego koła jest w modelu / na blaszce czy trzeba samemu dorabiać bo w małej skali Italka to olała pozdrawiam OLO
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.