Jump to content

OLO

Members
 • Posts

  575
 • Joined

 • Last visited

Reputation

47 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za czysta góra w stosunku do mocno zabrudzonego dołu.
 2. Andrzej od stycznia 1991 do kwietnia 1992 służyłem w tym pułku ale wtedy był to 89 zmech.A T72 to były wtedy nówki nie śmiganie i stały w garażach . Jak znajdę gościa to będą zdjęcia BWP że skorpionem ,gość był z pod Kudowy i robiłem mu model ze zdjęcia pozdrawiam OLO.
 3. Prawdopodobnie są to wozy otrzymane po wojnie gdy brygada trafiła do Maczka jako wojska okupacyjne. Drugie że są to pojazdy z plutonów przeciw pancernych dostarczonych po walkach pod Arnhem. Jak ktoś wie więcej to chętnie poczytam i uzupełnie wiedzę.
 4. To nie jest A5 to demonstrator KWM czy czy jakoś tak , w A5 właz kierowcy jest inny i wieża ma inną konfigurację.Ale ogólnie miły odbiór pozdrawiam OLO
 5. Chyba master robi te kaemy jak się nie mylę
 6. To wersja Porsche,i z zimnem z Dragona
 7. Dobrze widać te płyty na drugim i piątym zdjęciu .
 8. Jeżeli robisz czeską wersję to te klapy nad silnikiem powinny się otwierać w tą samą stronę czyli do tyłu , otwieranie na bok Czesi wprowadzili dopiero w T55 pozdrawiam OLO
 9. Witam potrzebna pomoc dla znajomego .Chodzi o brytyjski czołg z wojny w zatoce . Pomalował Revel ochra mat 88 i wygląda jak g...o w trawie. Proźba jakiw inne farby piaskowe polecacie na brytola , z góry dziękuję , pozdrawiam OLO
 10. Marek wyluzuj bo łapiesz styl tych co in twoje modele nie pasują, choć fakt gość bardzo ogólnie ma wiedzę o niszczeniu ogumienia i tymi kołami zwalił całkiem miły model ale to jego interpretacja pozdrawiam OLO.
 11. Ma dowolność od koloru musztardy do ciemno zielonego , i jeszcze kombinezony w kamuflaż musisz zobaczyć co tobie podpasuje pozdrawiam OLO.
 12. Super byle z dostępnością w Polsce było lepiej niż teraz prototypu Tygrysa do dzisiaj nie widziałem pozdrawiam OLO
 13. To czeska a właściwie czechosłowacka wersja widać to po tych owalnych osłonach nad siatkami chłodnic , to ich patent do drodzenia
 14. Już na którymś forum była dyskuska na ten temat. Najprawdopodobniej wzięło siė to z ówczesnej gazety polskiej propagandy zatytułowane nasi w Berlinie, przedstawiające sowieckiego Shermana z podpisem nasi.
 15. Teoretycznie zielony lub po remoncie khaki ale diabeł tkwi w szczegółach pozdrawiam OLO
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.