Jump to content

OLO

Members
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kłodzko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko fajnie ale brak kosza wieży powoduje że sama wieża dziwnie wisi. Kosz nie pozwolił by na takie ułożenie a raczej nikt nie odcinał go palnikiem by unieść wieżę pozdrawiam OLO.
 2. A niebieskich spodni to nie używali tak przypadkiem politruki i NKWDziści tak mi coś po głowie świta
 3. Mam takie pytanie nie mogę się połapać czemu twoje modele są zawsze brązowe. Napisz czy to twoja koncepcja ,czy tak wyszło. KLEISZ czysto i ładnie ale wykończenie jak na razie wychodzi tak, że pojazdy wyglądają jakby w wodzie ze 40 lat stały i nie ma różnicy z jakiego teatru działań są .Reszta jest ok dlatego pytam bo to rzuca się w oczy .
 4. To wznowienie i te modele są coraz słabsze .A modelik fajnie wyszdł
 5. To nowy czy stary wypust Dragona. Ze starym nie było problemów z gąskami do Sherman'ów.Dopiero na zawieszeniu. HVSS były krótkie ale o parę milimetrów
 6. Bo to są świece dymne. Ze świecami to była jedna beczka pośrodku. Dopiero po modernizacji zlikwidowano świece i dawano uchwyty na dwie paczki pozdrawiam OLO.
 7. Jak dobrze pamiętam to jeszcze do dolnej przedniej płyty miał dopasowane uchwyty do trwały. Daj zdjęcia to popatrzymy a jak nie to na priwa pozdrawiam OLO.
 8. Z tego co gdzieś kiedyś była dyskusja na nie istniejącym forum shermanofili w 72 jce stwierdzono że nie da się tego ustalić w powodu tego ,że ruskie zbierali wszystko co dało się naprawić( nie mylić z opłacało) dawali co mieli pod ręką na linii.Stąd nowy właz z nową osłoną karabinu i stalowe koła napinające z gąskami w wafel. Łatanie dziur po pociskach wojenne jak i nasze naprawy powojenne . Koła podobno zebrane z pobojowiska dookoła Gdańska i zamontowane .Jedyne co jest na 95% powojenne to nieudolnie wstawione przednie błotniki. Prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy tak jak o innych T34 sto
 9. Muszę poszukać bo tego z Gdańska mam obcykanego jak byłem na urlopie parę lat temu.
 10. Popatrzył na gąski jakie pokazałeś I jest okazja zrobienia niezłego zlepek z 41 roku . Wczesny kadłub gąski z waflem wczesne koła nośne i wczesne napędowe.Późniejsza podlewania wieża z działem F34 oraz stalowe koło napinające, haki nowego typu I inne duperele. Jak chcesz dać wczesną wieżę z działem L 11 to gąski bez wafla ,koło napinające z gumowym bandażem, wczesne uchwyty holownicze.Polecam Michulca,nie trzeba się zgadzać z tym co pisze ale zdjęcia i rysunki ma pomocne pozdrawiam OLO.
 11. Tylko malowanie na nowo inaczej zacznie wyglądać jak barierki w parku niby pomalowane a takie brzydkie w odbiorze, I ten brud taki jakiś różowy miejscami wyszdł. Nie wyrzucaj modelu Po prostu trzeba zmyć farbę i jeszcze raz pomalować, albo zostawić i postawić w kącie aby wzroku nie drażnił i poprawić za jakiś czas powodzenia Pozdrawiam OLO.
 12. Daj te z dragona chyba że chcesz zrobić bo zagrzebanego w błocie to te z rano się nadadzą. A te całe stalowe to patent roku 42/43 gdy ruskie przemysł dostał zawału i trzeba było respirator podłączyć, produkcja gumy szwankowała, pozdrawiam OLO.
 13. No i bardzo ładnie wyszedł pozdrawiam OLO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.