Skocz do zawartości

2cm Flak38 auf Pz.Kpfw.l Ausf.A Flakpanzer 1 Dragon 1:35


adi111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmmm... dioramka.

Zrobie raczej ją dośc małą, dużo krzaków jedno własnoręcznie zrobione drzewko (jeżeli mi wyjdzie).

Ale tak ogólnie jeszcze nie zaczełem i cały czas myslę, i tak zbytnio nic mi nie przychodzi do głowy.

a wy co byście zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz to jest twój model raczej powinieneś zrobić to sam

Ale ja to sobie wyobrazam tak ze ten pojazd jest na zakręcie obok jakieś kszaczory zerwany słup telefoniczny no i to na tyle ale to jest twoja diorama więc powinieneś sam cos wymyslic powodzniea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej dobrze gada - przydało by się pomalować całą podstawkę żeby zniknęły te cukierkowe kolory.. i nie samymi filtrami tylko aero w łapę i jedziesz wszystko jak leci na jakiś podkład.. a potem dopiero różnicujesz kolory, efekt będzie zdecydowanie lepszy

co to jest to takie dziwne wzdłuż drogi? wygląda jak taka czarna folia ogrodnicza..

i sugerował bym przesadzić drzewo :P bo rośnie praktycznie "na koleinie" no i ni jak by wtedy te ślady przejazdu nie powstały :]

i jeżeli ma to być diorama, a nie podstawka pod model z twojego tematu, to może warto by jeszcze coś dodać? jakichś piechurów? może jakiś porzucony sprzęt lub jego części w rowie? cokolwiek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZZY

jakichś piechurów? może jakiś porzucony sprzęt lub jego części w rowie? cokolwiek.

Leży tam wrowie rozwalony stary zardzewiały Sd.Kfz.

A tak ogólnie to wszystko da się zrobic . Mówiłem że jeszcze nie skończyłem.

ALE DZIĘKI ZA POMOC.

a ta folia ogrodnicza to gazeta z gipsem - miała imitowac skały ( da się poprawic.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak

wzielem stary kabel i pociołem go na 20 - 30cm odcinki

wszystkie wyjełem z izolacji i zaczełem skręcac i powstało mi to

beda4018fac2fc47.jpg

Potem kore zrobiłem ze szpachly modelarskiej i sikłem na kilka kolorów.

Liście kupiłem w sklepie mosdelarskim gałęzie mocno "pomalowałem"

wikolem i przykleiłem je do gałęzi

612a732aeec93053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm fajny patent a co do drzewka można zrobić ciut inaczej niż kolega, po prostu zamiast kupować liście bierzemy strzępimy zieloną (pod kolor jai chcemy żeby były liście) gąbkę wrzucamy d jakiegoś pojemnika by potem nasmarować wikolem gałęzie i zanurzyć je w gąbkach. Ale patent twój adi111 jest też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciowino napisał

gąbkę wrzucamy d jakiegoś pojemnika by potem nasmarować wikolem gałęzie i zanurzyć je w gąbkach. Ale patent twój adi111 jest też spoko.

 

No tak tylko wtedy lekko się te gałązki pozginają.

(A pozatym czy jest sens się tak babrac jak mozna kupic za około 10zł dużą paczkę która wystarczy na około 6 drzewek też zależy dla kogo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.