Skocz do zawartości

2cm Flak38 auf Pz.Kpfw.l Ausf.A Flakpanzer 1 Dragon 1:35


adi111

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widać, to stwierdzam, że figurki muszą się zaprzyjaźnić z kretem - nierówno pomalowane, podkład przebija, zupełnie psują panzera. Aha pojazd jest w panzergrau który był używany do 1942 oraz śladowo w 1943, więc co u jednego z żołnierzy robi karabin stg 44 (mp 44)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No muszę powiedzieć, że bardzo ładnie (nie tyczy się figurek). Mam jednak kilka zastrzeżeń:

-jak to możliwe, że tak wyeksploatowany i zdewastowany pojazd jest taki błyszczacy?? Proponowałbym może jakims lakierem matowym pomalować.

-to samo tyczy się mundurów figurek!!! co jak co, ale to na pewno nie może być tak szklace!!

-twarze figurek i ręce raczej nie powinny być takie blade!

-brudzenie choć ładne, wydaje mi się trochę przesadzone.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój przepis na narzutę wojskową.

 

d80ebf551d8e52bb.jpg

Potrzebujemy kawałek chusteczki farbkę wode i pędzelek

 

ca202eb8c1485bbf.jpg

 

Pędzelek namaczamy w wodzie ,a następnie w farbie, i malujemy chusteczke.

4915d2373e35d404.jpg

A oto efekt

e5d6a4ba251fa95a.jpg

Po dłuższym czasie narzuta stwardnieje i trochę zmieni kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do narzuty, to ja ciut inaczej zrobiłem. Mianowiie to chustęczkę (w moim rzypadku papier toal.) namoczyłem w roztworze wikolu z wodą. na mokro nałożyłem na model i czekałem do wyschnięcia. Po wyschnięciu mogłem roić z nią co chciałem. Pomalowałem farbą (wtedy ładnie ukazały się załamania) i na koniec poddałem ją działaniu lakieru matowego. A ta Twoja to nawrt nawet, tylko wytłumacz mi czemu dłeś jej taki kolor a nie inny. Czy masz może jakieś foty tego czy może korzystałeś z literatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz lepiej?

 

Tak zdecydowanie lepiej, po bezbarwnym. Teraz model wygląda jak niemiecki czołg. Brawo. Zdjęcia też lepsze dzięki zastosowaniu jednolitego tła. Dobrze, że jeden z tych wehrmachtowcow został pozbawiony StG 44...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że bardzo ładnie (nie tyczy się figurek). Mam jednak kilka zastrzeżeń:

-jak to możliwe, że tak wyeksploatowany i zdewastowany pojazd jest taki błyszczacy?? Proponowałbym może jakims lakierem matowym pomalować.

-to samo tyczy się mundurów figurek!!! co jak co, ale to na pewno nie może być tak szklace!!

-twarze figurek i ręce raczej nie powinny być takie blade!

-brudzenie choć ładne, wydaje mi się trochę przesadzone.

 

Pozdrawiam

 

 

No proszę, teraz całkiem inaczej wyglada

Trzymaj tak dalej, powodzenia

 

Ps. Doradzić umiem jeszcze tylko żebym sam umiał tak ładnie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2r Czy masz może jakieś foty tego czy może korzystałeś z literatury?

 

 

Ale foty czego, tej narzuty?

Jeżeli tak to te zdjęcia zrobiłem ja.

Jeżeli chcesz to wlepie ich trochę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie wyszła ci ta przyczepka. No figurki też można jako tako uznać tylko usuń te serduszka z hełmów . Co do dioramki to planujesz coś konkretniejszego Może powiesz coś więcej na temat dioramki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.