Skocz do zawartości

M1070 Truck, 1:35, HOBBY BOSS (i nie tylko)


ministersan

Rekomendowane odpowiedzi

Patriot wymyty i czeka na poprawę. Na razie nie mam weny i musiałem odpocząć od niego. Trochę posklejałem m1070 (zdjęcia wkrótce - same pierdółki podwozia). Musiałem jednak potrenować i odreagować na czymś tanim i HUSKY wydał mi się odpowiedni. Poniżej ala'galeria. Galerię zrobię jak wprowadzę poprawki (niektóre rzeczy nawet, gdy się wpatrujemy godzinami na żywca nie widać ich, a na fotkach wychodzą) i dodam okablowanie. Generalnie jestem zadowolony, bo nauczyłem się tego i owego, więc myślę, że następny będzie lepszy. Fotki robione na szybkiego. Podstawka to jakaś stara, której nie dokończyłem. Będę ją przerabiał jak wpadnę na pomysł jak zrobić śnieg z błotem na asfalcie - jest trudniejszy niz zwykły puszysty śnieg.

 

To było moja motywacją:

 

us-engineers-husky-001.jpg

 

A tak wygląda moja wstępna interpretacja:

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___6_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___5_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___20_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___19_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___18_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___17_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___16_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___15_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___14_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___13_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___12_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___11_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___4_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___3_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___2_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___1_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___10_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___9_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___8_.jpg

 

HUSKY_Mk_III__Panda_Hobby___7_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husky fajny, podoba mi się brudzenie i ośnieżenie. Na tyle, na ile można to zobaczyć na tych trochę zamglonych, ciemnawych zdjęciach. Chociaż popracowałbym nad oponami. Na zdjęciu oryginału widać suche boczne części opon i mokry bieżnik. Próbowałeś coś takiego osiągnąć i jest prawie ok. Weź pędzel i okrężnymi ruchami rozetrzyj pigmenty. Będzie chyba bliżej tego oryginału. Chyba

 

No i okienka jakieś takie mało przejrzyste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.