Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  2,605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by makinen

 1. Marcin- wiadomość masz ode mnie 😎
 2. Fajny pokrak- będziesz coś dokładał od siebie? PS- Andrzej, czy Twoje wszystkie poprzednie projekty związane z l WŚ znalazły szczęśliwy finał? Bardzo ciekawe rzeczy robiłeś i chętnie zobaczyłbym, jak wyglądają Twoje modele.
 3. Przyzwyczajony do jakości Bronco spotkał mnie lekki zawód- dach i maska skręcone jak śmigło. Wszystko poskładane na ślinę, więc koślawo wygląda... Przeraża mnie lekko składanie drzwi...
 4. To jest nowy pojazd. Wersja używana lokalnie w Wielkiej Brytanii, a nie bojowo w Afganistanie. Tak wiec- bambetli na pace świadomie brak, a plandeka prawie nowa i raczej brytyjskim słońcem nie skalana. Przyjmuję uwagę, ze lekko można ja było wycieniować.
 5. Wnętrze pomalowane (przegroda za fotelem nie wycięta- zamykam na głucho. Może jedne drzwi zostawię otwarte). Kilka gratów i fotele. Maska z chłodnicą poskładana i po podkładzie.
 6. Powoli się rozpędzam...lekko zwichrowany ten humvee
 7. Wchodzę na pudło, czyli jako drugi na Forum z tym modelem. Zestaw z pudła wzbogacony elektroniką, kablami w środku i na ramach paki, oraz schowkami z siatki w tylnych drzwiach. Pobrudzony delikatnie. Z suchego pędzla zrezygnowałem świadomie- ostatnio jakoś do mnie nie przemawia.
 8. Tym razem raczej bez pośpiechu będę budował M1114 należący do Marines. Baza to Bronco. Dodatki- konwersja 35092 PSM , oraz wieża z Live Resin. Opcja wieży jest do dyskusji, bo może zostawię zestawową GPK+dopancerzenie. Pojazd oryginalny: Konwersja:
 9. Jak będzie całość gotowa w galerii, to swoje odczucia wyrażę 😁. Spróbuj jeszcze dogiąć lusterka w pałąkach na wieży i pojeździe, bo w tym położeniu nic załoga nie zobaczy. Druga sprawa, to uchwyt koła zapasowego. Academy zrobiło go za długi przez co koło jest za daleko od pojazdu. Odklej, skróć, przyklej= ok. Scenka ciekawa
 10. Husky po kalkach i matowym lakierze. Teraz czas na magisterkę z kabli na pace.
 11. A jak ten model wygląda w całości, skoro można go było już obejrzeć na żywo?
 12. Brąz do pojazdów OiF
 13. Koła do poprawki- reszta po washu.
 14. Wyszło elegancko z całością i poradziłeś sobie z oszkleniem. Koła fajne rzeczywiście i ideał efektowny. Wpisuję na listę zainteresowania.
 15. Dotarły ASK i blaszka klima od Tomcata :sun: :sun:
 16. Wybrnąłeś- dobrze wygląda. Dawaj galerię!
 17. Elegancki. Najbardziej podoba mi się nienachalne brudzenie i idealne zgranie z podstawką. Super robota!
 18. https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/234961716-navistar-international-mxt-mv-husky-tsv/ Korzystałem z tego, więc jak zobaczysz- 100% pewności nie mam, jak idą kable od elektroniki. Pod sufitem jest do ogarnięcia.
 19. Eleganckie robisz te winietki. Całość robi super wrażenie, ale również lekko bym się opanował przy „zmęczeniu” całości 😀
 20. O Matko!!!!😱 niesamowita robota i spektakularny efekt!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.