Jump to content

makinen

Members
 • Posts

  3,186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by makinen

 1. Świetnie wyglada- można się uprzeć, ze 1:35. Noooo może 1:48
 2. Tez zamawiam figurki od Yaroslava- jakość kosmiczna. Z wieżą, jak mały czołg...porucznika Grubera
 3. Zostałeś Nudziarzem nr 1 zabierając mi palmę pierwszeństwa z humvee. Lepiej mi z tym...
 4. Sama wieza już jest atrakcyjna
 5. Ku końcowi, ale jeszcze horyzontu nie widać...
 6. Niewątpliwie efektowny bydlak.
 7. ZA-JE-BIŚ-CIE!!!!!! Super guntruck. Zawalona paka moja ulubiona część. Te gumowe fartuchy, jak dostaną kurzu będą świetne! Baaaardzo mi się podoba ten pojazd i Twoje wykonanie.
 8. Ta obudowa to już skończona? ps- kabelki z poprzedniej aktualizacji ekstra!!!
 9. Już przemalowane. Temat kamuflażu błotnego - testowałem pastę do terenu AK i ten specyfik zmieszany z piaskiem modelarskim. Pasta po prawej stronie, pastę z piaskiem po lewej. Oczywiście można również dodać pigmenty. Na zdjęciu wygląda jak duże grudki, ale w rzeczywistości jest to subtelniejsze. Co myślicie ? Dodatkowo zdjęcia samochodów Mercedes z Afganistanu w takim kamuflażu.
 10. „Żeby nie było wstydu”? Chłopie- Ty robisz wybitej modele i do tego niepowtarzalne w tematyce i obróbce historycznie. Klasa sama w sobie.
 11. Wiesz, jak ucieszyć człowieka. Efektowny pojazd. Można poszaleć. Dawaj malowanie!
 12. Kulam tę kulę dalej. Pojazd w 90% załadowany. Bez kurzu i inszej zabawy,
 13. Wyglada jak monitor rzeczny
 14. Bajka! Będziesz coś dodawał od siebie, czy przeprosty model+blaszki?
 15. Adam- dzięki za listę. Są trzy drobne „ale” 1. mam już na stanie Verlindena 2. większości tych figurek nie ma w sklepach 3. to jednak plastik...
 16. Humvee w przedziale kierowcy zakończony. Może finalnie coś tu jeszcze dołożę. Tak, wiem- makro zabija efekt.
 17. Ja kupiłem radiomagnetofony, szekle i krzesła ogrodowe. Wzorowa transakcja, towar ekstra. Polecam i czekam na więcej rzeczy w moim klimacie.
 18. Z Dragona powiadasz. To poproszę podpowiedź, jaki zestaw. "stwory" są bardzo ok w odróżnieniu od od wizerunku na pudełku.
 19. Jest ok. Co jest „nie tak” z tym zestawem, ze narzekałes?
 20. Widzę, że się dorwałeś do pędzla (pamiętam, że kolejka golasów do malowania półce długa). Coś mi z washem nie gra (pokrywa maski), ale całość przyjemny odbiór. Ewidentnie brakuje mi kurzu na kołach. W galerii jest Maxx Pro wyglądający świetnie. Może trochę więcej odwagi przy kołach?
 21. Model pomalowany w kamuflaż NATO i pokryty filtrem AK do takiego kamuflażu. Maska jeszcze cała zielona, ale zmieni kolory. Zacząłem też prace nad wyposażeniem.
 22. Humvee trochę do przodu. Ponieważ całość będzie na podstawce, to podwozia na atomy nie rozbijałem- lekka korekta w nadkolach. Dwa pałąki pod plandekę gotowe. Przedni raczej będzie zdemontowany. Tylny- dyskusja wewnętrzna trwa.
 23. Znow coś dla ludzi! . Nacieszę oko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.