Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  2,674
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by makinen

 1. Sprzedam- stan sklepowy w pudełku i we foliach. Cena 95 PLN+ koszty wysyłki. W Warszawie możliwy odbiór osobisty
 2. Zekar- kurzenie opon na Toyocie, motocyklu i obu quadach będzie po postawieniu całości na podstawce.
 3. Farba (akryl?), lakier błyszczący, wash olejny, lakier blyszczacy, oleje i inne maziajstwa, lakier matowy, pigment+ fixer.
 4. Zderzak- nadal robię chu...e zdjęcia 😡. Ziarna brak.
 5. Kuba- jestem w pełni świadomy rozjazdu pomiędzy wersją rzeczywistą, a modelem jeśli chodzi o wersję. Trudno. O kołach DEFnawet nie wiedziałem- szkoda. Chętnie dokupię, ale odklejanie obecnych na tym etapie może skończyć się fatalnie. Tam jest dość kruche zawieszenie. Kwestia błotnego kamuflażu- tak konkretna Toyota rzeczywiście była tak upaćkana (nawet mi pomysł, jak to zrobić nie przeszedł przez głowę), ale inne wersje chyba już były malowane w maziaje- może się mylę. Ludek na dachu może i wyglada nierealnie, ale dobranie odpowiednich figurek tematycznie i żeby jeszcze chciały się zachowywać tak, jak ja chcę, to ciężka sprawa. Chciałem się dobrze bawić przy tej scence i na ten moment tak jest. Zobaczymy co będzie dalej.
 6. Toyota gotowa- dokładne kurzenie kół i pojazdu po postawieniu na gruncie podstawki.
 7. To instrukcja źle podawała- pomaluj zapinki tak, jak na zdjęciu. O klapie w 1:48 nie wiedziałem.
 8. Zapinki maski do pomalowania, uszczelka na klapie bagaznika do pomalowania (teraz za późno, bo wklejona), kable do wyrzutników granatów dymnych do dorobienia, zawias włazu na wieży do dorobienia- za późno. Całość wyglada nieźle.
 9. Pomaluj tylko czarnym podkładem- wszystkie 3 po całości.
 10. Opony i nadkola jeszcze nie ruszone
 11. Toyota wstępnie zrobiona (moja interpretacja dość dowolna)- bez kurzu i suchego pędzla. Teraz zabawa z granatnikiem i ładunkiem. Część załogantów
 12. Ooooooo Panie! Robią wrażenie. 😍. Masz je w całości posklejane, czy da się rozłożyć do malowania?
 13. Zanim skończę scenkę, to się sytuacja może jeszcze zmienić...
 14. Załoganci w kabinie gotowi Toyota się składa
 15. Cyt:”Tylko cały czas towarzyszy mi jakieś dziwne uczucie jakbym już to kiedyś robił...” Rozumiem, poskładałem około 60 ram podwozia Humvee...
 16. pytanie poboczne- czym robisz (aparat) i obrabiasz (jeśli tak) zdjęcia? Świetnie widać Twoją robotę z detalami, więc warto.
 17. makinen

  T-72 M1 WP

  I kolejny impulsowy trup...
 18. Toyota z barierkami i na 95% skończonym koszem na klapie Figuranci po dwóch pierwszych kolorach kamuflażu- od jutra zamieniam Iphone'a na lustrzankę 😡. Nic nie widać
 19. CZEKAM CZEKAM CZEKAM i się lekko nawet złoszczę
 20. Wiem, ale... a. potrzebuję dwie sztuki, więc cały zestaw mi niepotrzebny b. jeśli się nawet zdecyduję, to muszę znać wymiary takich beczek
 21. Może pancernicy w tej skali pomogą- szukam beczek o max wysokości 18 mm. Jest coś takiego w 1:48? Potrzebuje to do następującej pracy oczywiście w 1:35.
 22. Dziś dotarł do mnie jeden z bohaterów Toyota na warsztacie Specialsi po podkładzie i kolorze bazowym kamuflażu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.