Jump to content

Zepsuty EW700


Recommended Posts

Witam!!!

 

Mam pytanie do forumowiczów: gdzie można naprawić w jakimś poznańskim serwisie aerograf? W Poznaniu nie mieszkam i nie orientuje się gdzie takowe serwisy są. Czy jest jakis serwis niedaleko ulicy Głogowskiej, bo tylko tą ulice znam Musze wymienić iglice, w której mam zagiętą końcówke i dysze która pękła mi przy przykręcaniu. Dzięki za wszelką pomoc. Pozdawiam.

Link to comment
Share on other sites

Naprawiłem iglice - rzeczywiście nie było to trudne. Jednak dysze musze wymienić i tu kolejne pytanie do modelarzy: czy możecie podać adres internetowy sklepy który ma na sprzedarz dysze do aero EW770 (0,25mm)? Znalazłem jeden sklep ale cena dość wysoka . Jakby ktoś trafił na takową dysze niech da znać. Jeszcze raz dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Na ul Głogowskiej 150 bądź 153 jest sklep FACHOWIEC. Mają tam części do pIwat z ich nazwą. Wiele części (dysza, iglica i uszczelki) pasują do innych klonów. W razie braków w zaopatrzeniu wszystkie części mają w drugim FACHOWCU na Grunwaldzkiej bodajże 35ileś tam. Poszukaj w sieci w branży spawalnictwo pneumatyka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.