Jump to content

Piotrek.S.

Members
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Piotrek.S.

 1. Single no 10 od MMP Books są rysunki Novaxa z naniesionymi nitami.
 2. A rok później w Babich Dołach czasami Su-22 też tak nie zrobiły? Większość ludzi zgromadziła się wzdłuż pasa startowego celem obserwacji startów i lądowań a Suki nadleciały z tyłu. Dopalacze raczej nie były w użyciu ale huk był srogi i płaczących dzieciaków sporo było. To ja jeszcze formalnie wzrzucę gdzie byłem: - Ławica `91, - Babie Doły `95 i `98, - Bydgoszcz `96 i `97, - Radom `00 i `01, - do tego mniejsze imprezy w Mirosławcu, Świdwinie i Siemirowicach.
 3. Mesia kupiłem w Poznaniu w CH podobnie jak Suma, Spita z Lotni i inne.
 4. Czyli na razie Bileka się nie pozbywam z magazynu.
 5. Biorę jak cygan zapomogę. Jaki też mogą być fajne...
 6. To Polska właśnie, model za pisiont groszy dla większości też będzie złodziejstwem i próbą dorobienia się na biednych modelarzach. Co do modelu to Aeroplast planując taką wieloletnią inwestycję (bo rozumiem, że ma to być model wysokonakładowy) rzeczywiście dał ciała z kwitami. O ile brakujące 1- 2 mm nie powinny być tak widoczne po sklejeniu to przesunięcie okien a zwłaszcza tylnego panelu ewakuacyjnego (w odniesieniu do krawędzi spływu skrzydła) doskonale widać na pierwszym lepszym zdjęciu Bryzy z boku. Aż dziwne,że tego nie wychwycili na etapie umożliwiającym poprawkę. Sama jakość detali,
 7. A Rolls-Royce robi dobry profesjonalny produkt czyli samochód. To jest standard, punkt odniesienia. To inni po prostu odstają in minus od normy. Jeździsz Rollsem czy odstajesz od normy? Jak Tamigawa & spółka zrobią Bryzę to kupię. A ponieważ nie zrobią to kupiłem to co jest. Tak jak ty jeździsz tym co jest dostępne dla ciebie. Amen.
 8. Piotrek.S.

  MiG-21

  Wygląda trochę jak bomba oświetlająca OMAB.
 9. Fajna zabawa, chłodnice mogły zostać mniejsze do oleju. Czy przypadkiem "D" to nie była planowana wersja P.11 dla lotnictwa MW?
 10. Wiadomo...wykonywał tylko rozkazy.
 11. U mnie niestety jak u przedmówców totalny zawód. Kupiłem bo mam wszystkie numery od pierwszego. Dobór tematu co najmniej dziwny. Jeśli np Iskra albo Mi-2 są tematami za obszernymi to może coś lżejszego np Kruk albo Dromader. Polskich konstrukcji nie brakuje. W jednym zdaniu: Numer ssie jak Sasza Szara i tyle...
 12. Piotrek.S.

  AT-L w LWP

  No i się wyjaśniło...czegoś się człek nauczył.
 13. Piotrek.S.

  AT-L w LWP

  "eL" w kwadracie na burcie skrzyni ładunkowej jak mniemam ma świadczyć o użyciu do celów szkolnych.
 14. Wczoraj w poznańskim Empiku (Plaza) nie było.
 15. Możesz podać źródło? Wg monografii Rossagrapu (a raczej stoją na wysokim poziomie merytorycznym) dostawy zaczęły się we wrześniu `43. przeczytaj wspomnienia Chromego chociażby Dawno temu czytałem, musiałbym odświeżyć. Niektóre sprawy trochę chyba przekolorował.
 16. Możesz podać źródło? Wg monografii Rossagrapu (a raczej stoją na wysokim poziomie merytorycznym) dostawy zaczęły się we wrześniu `43.
 17. Idź w jakość nie w ilość... Lepsza jedna Tamigawa niż dziesięć Mastercraftów Kup sobie ode mnie Komes Porter Bałtycki zamiast 2-3 zwykłych browarów i delektuj się przy np. Krazie.
 18. Popieram. Zrób przelew "wewnętrzny".
 19. Aktualizacja: doleciał w kawałkach... Przecież o niesklejonym modelu nie napiszę, że przyszedł cały. Wielkie dzięki... ochy i achy będą dopiero po pracy.
 20. Ja mam polecone do skrzynki ale "siem" nie zmieścił. Odbieram jutro rano. Dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.