Jump to content

Piotrek.S.

Members
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Oborniki
 • Interests
  rury i takie tam
 • Occupation
  inżynier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Single no 10 od MMP Books są rysunki Novaxa z naniesionymi nitami.
 2. A rok później w Babich Dołach czasami Su-22 też tak nie zrobiły? Większość ludzi zgromadziła się wzdłuż pasa startowego celem obserwacji startów i lądowań a Suki nadleciały z tyłu. Dopalacze raczej nie były w użyciu ale huk był srogi i płaczących dzieciaków sporo było. To ja jeszcze formalnie wzrzucę gdzie byłem: - Ławica `91, - Babie Doły `95 i `98, - Bydgoszcz `96 i `97, - Radom `00 i `01, - do tego mniejsze imprezy w Mirosławcu, Świdwinie i Siemirowicach.
 3. Mesia kupiłem w Poznaniu w CH podobnie jak Suma, Spita z Lotni i inne.
 4. Czyli na razie Bileka się nie pozbywam z magazynu.
 5. Biorę jak cygan zapomogę. Jaki też mogą być fajne...
 6. To Polska właśnie, model za pisiont groszy dla większości też będzie złodziejstwem i próbą dorobienia się na biednych modelarzach. Co do modelu to Aeroplast planując taką wieloletnią inwestycję (bo rozumiem, że ma to być model wysokonakładowy) rzeczywiście dał ciała z kwitami. O ile brakujące 1- 2 mm nie powinny być tak widoczne po sklejeniu to przesunięcie okien a zwłaszcza tylnego panelu ewakuacyjnego (w odniesieniu do krawędzi spływu skrzydła) doskonale widać na pierwszym lepszym zdjęciu Bryzy z boku. Aż dziwne,że tego nie wychwycili na etapie umożliwiającym poprawkę. Sama jakość detali,
 7. A Rolls-Royce robi dobry profesjonalny produkt czyli samochód. To jest standard, punkt odniesienia. To inni po prostu odstają in minus od normy. Jeździsz Rollsem czy odstajesz od normy? Jak Tamigawa & spółka zrobią Bryzę to kupię. A ponieważ nie zrobią to kupiłem to co jest. Tak jak ty jeździsz tym co jest dostępne dla ciebie. Amen.
 8. Piotrek.S.

  MiG-21

  Wygląda trochę jak bomba oświetlająca OMAB.
 9. Fajna zabawa, chłodnice mogły zostać mniejsze do oleju. Czy przypadkiem "D" to nie była planowana wersja P.11 dla lotnictwa MW?
 10. Wiadomo...wykonywał tylko rozkazy.
 11. U mnie niestety jak u przedmówców totalny zawód. Kupiłem bo mam wszystkie numery od pierwszego. Dobór tematu co najmniej dziwny. Jeśli np Iskra albo Mi-2 są tematami za obszernymi to może coś lżejszego np Kruk albo Dromader. Polskich konstrukcji nie brakuje. W jednym zdaniu: Numer ssie jak Sasza Szara i tyle...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.