Jump to content

Focke Wulf FW190D 11 AZ Model 1:72


Xmen
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.W końcu się przełamałem i postanowiłem pokazać moje wypociny na forum.Model robiony prawie prosto z pudła.Parę dodatków dodałem od siebie.Tylko za mocno mnie nie wyzywać FDN4PW2.jpgocFWNoN.jpg5g6f44Q.jpg278Mk92.jpgQhJqC6l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Widać, że poprawnie sklejony i pomalowany. Model ma zgrabne linie podziałów i nity, więc mogłeś pokusić się o washa. Na prawym skrzydle chyba zapomniałeś pomalować ostatnią plamę ;) Obie te rzeczy jak chcesz to możesz bez wielkiego stresu poprawić. Dawaj kolejne modele

Link to comment
Share on other sites

Ta plama tak ma być.Podobno końcówka była nie pomalowana.Eduard w swojej instrukcji do modelu w 48 też tak ma.Miałem tylko dylemat czy RLM 76 czy sam metal.Oglądałem inne modele w sieci i też tak mają.Co do washa to jakoś nie mogę się przekonać.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.W końcu się przełamałem i postanowiłem pokazać moje wypociny na forum.Model robiony prawie prosto z pudła.Parę dodatków dodałem od siebie.

 

Niestety model AZ ma parę słabych punktow. Jak ich nie poprawiłeś to potem wszystko widać. Poproszę o zdjęcia od dołu. Tam dopiero może być lipa. Wnęka podwozia producenta nadaje się do kosza. Pomijając za wąskie mocowanie goleni , imitacja silnika to nieporozumienie. Z gory wiatrochron też wymaga spasowania lub wymiany na vacu.

Sam model ciekawy, brak wosza widoczny i mogłeś mniej rozmyć kolory (za duży odkurz) . Dodaj linkę anteny i może go trochę zmatowij , bardzo się świeci .

Link to comment
Share on other sites

NA dole nic nie poprawiałem.Wiatrochronu nie będę wymieniał.W tym modelu próbowałem na co stać moją pseudoiwatę.Od siebie dodałem

tylko igły jako lufy działek i trochę w kabinie. A błyszczy się bo czekam na lakier matowy.Tak musi zostać.Co do linki anteny to nie mam przy żadnym modelu.Taka moja wariacja.

Link to comment
Share on other sites

Z tymi kalkomaniami to jest tak że jak miały dostać co powinny było ok póżniej jak chemia odparowywała wszystko szlag trafił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.