Skocz do zawartości

Lamborghini Huracán DMC - Aoshima 1:24 - Luxury Custom


jakub476

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Będzie tylko w momencie świecenia świateł, a tak nie będzie śladu, i możliwe że będzie pod klapą silnika.

Może być ciekawe.

Pytam ponieważ szukam pomysłu, do mojego modelu. I nie wiem jak zrobić najlepsze włączanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły kalkomanie.

 

37276445310_4164b7a667_b.jpg

 

Skończyłem hamulce i wkleiłem w felgi.

 

37503848602_89da5ce88d_b.jpg

 

Udało się pomalować i poskładać przednią lampę, tak świeci poskładana z diodą na sucho.

 

37503848502_870387d844_b.jpg

 

Wanienka wnętrza już na miejscu z flockiem i fototrawionymi pedałami.

 

37534922901_9bec8ab4b6_b.jpg

37276444990_09a158588f_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nigdy nie liczę... Kładę ile się da póki nie zalewa detali. Zawsze to daje lepszy efekt i większe bezpieczeństwo przy polerce.

Pewnie jakieś 5-6 ale nie wszystkie mokre, pomiędzy szlifowanie gąbką, w tym wypadku 1500.

A i pierwszy raz na tym modelu, do claru Trotona dokapałem leveling thinnera z Gunze i poprawia efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tylne lampy złożone wg instrukcji światło było zbyt rozproszone.

Krawędzie czerwonego elementu pomalowałem na czarno, po wklejeniu go w odbłyśnik razem, z pomarańczowym, całość pomalowałem smoke'iem. Jeszcze te doły pójdą w czarny mat i może coś maluje przy tym pomarańczowym.

 

23837829488_1f863f950b_b.jpg

 

Przednie po prostu dokładnie i dość grubo pomalowałem czarnym półmatem, a następnie tam gdzie trzeba zeskrobałem farbę nożykiem.

 

23837829088_c2ecaa5f7c_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie, zapomniałem napisać, w zestawie są maski, najlepsze jakich używałem, są z folli a nie papieru.

Jednak do uszczelek sam wszystko maskowałem. Używałem 18mm Tamiyi i 3mm 3M.

Co do sytuacji gdy nie ma masek, nigdy nie tnę na szybach.

Do tych zaokrąglonych rogów szyb używam wybijaków. Często maluje jednocześnie równolegle krawędzie, shodek wtedy i tak jest niewidoczny, a maskowanie o wiele łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam w ramach ciekawostki. Zestaw od FuelMe. Zapakowany w pudełko przezroczyste, ładnie zabezpieczony i dobrze wyposażony. Miłe zaskoczenie. Jak się utrzymają to myślę, że będzie to niezła konkurencja dla HD/Aoshimy. Ciekawe tylko jak ze spasowaniem.

 

IMG_6687_zps0ojtysjt.jpg~original

IMG_6688_zpsphmsfhxc.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest trochę pechowy...

Buda mi spadła i musiałem robić poprawki lakiernicze, konsole złamałem, deskę raz zmywałem a i teraz wygląda średnio...

Dla tych co będą ten model sklejać koniecznie wklejcie te "komorę" silnika na początku inaczej buda jest zbyt delikatna.

 

Zrobiłem przednie dokładki.

 

26749830479_96a57c2b1c_b.jpg

 

Wkleiłem siatki w tylne zderzak.

 

37638301275_9cf69eb846_b.jpg

 

Spoiler, odlew z Murcielago SV, zwężony i wygięty bardziej.

 

26749830319_49794b66ae_b.jpg

37638301445_24df18aeb3_b.jpg

 

Gotowe wnętrze...

 

38525621771_db8b550d6f_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi. Używasz 1k troton. Możesz coś więcej powiedzieć o tym produkcie. Używasz z puszki czy aerograf? Daj jakieś zdjęcie produktu lub namiar. Mam duży problem z wierzchnia warstwa . Zawsze powstają mi małe dziurki. Może powinienem po każdej warstwie matowic trochę a tego nie robię. Z 2k diamond efekt też mam ten sam problem jak maluję aerografem. Z mr.hooby gx-100 ten sam problem. Używam też simons acrylic lakier ale jak kładę na akryle to lubi je zmyć i model nie do odratowania. Czasem wyjdzie a czasem nie.. zmarnowalem już tak nie jeden model. Proszę kolegę o pomoc w tej kwestii bo fajnie Ci to wychodzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.