Jump to content
tadeusz6514

RLS P-37 Anna

Recommended Posts

Panowie -poszukuję planów -zdjęć stacji radiolokacyjnej P-37 Anna lub jej starszej wersji P-35 która jest w forcie Czerniakowskim w Warszawie

Pozdrawiam .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak znam życie planów nigdzie nie dostaniesz, bo to sprzęt radiolokacyjny, a więc tajny (nawet jak muzealny ) jak widzę w podpisie, jesteś z Łodzi to nie lepiej wsiąść w pociąg (autem to chyba dłużej wyjdzie, korki) i pojechać do W-wy na Sadybę i zdjęć narobić (jak byłem w delegacji w W-wie zrobiłem zdjęcia stacji P15 ) Pozdr. A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łodzianin z urodzenia teraz mieszkam pod Turkiem i trochę daleko do Warszawy , pisałem do Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie i dostałem nawet zaproszenie do wykonania zdjęć stacji P-35 lecz jak zawsze brak czasu i jak zawsze myślę że Koledzy z forum mają wiele zdjęć różnego sprzętu i może podzielą się takimi informacjami .Na każdy post odpowiem , Pozdrawiam . Myślę o wykonaniu tej stacji R-lok w skali 1:25 z papieru wycinanej laserowo ,z dokładnymi planami do wykonania modelu z tworzywa - sentyment do tego sprzętu 1,5 roku na tej stacji JW 5211 Przećmino .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.