Skocz do zawartości

DAF 95 ATi Heisterkamp


/ Miklóś

Rekomendowane odpowiedzi

/ Miklóś Weź mi pierdół nie gadaj bo wedle twojego myslenia w fabryce składaja rame z silnikiem do kupy montuja wszystkie kable i paski klinowe rury wydechowe po czym maluja wszstko na niebiesko to raczej nie mozliwe jest. Poprostu poszedłeś na łatwizne bo wiadomo lepiej pomalować wszystko razem na jeden kolor i powiedzieć komuś kto zwraca uwagę że sie niezna. To było by niemozliwe choć by z tego wzgledu że koła do pasków klinowych śruby do mocowania przewodów czy chocby kurek do baku niemoga byc pomalowane więc daruj sobie takie teksty.

 

Podwozie bardzo mi się podoba jest super zrobione lecze ten jednoloty kolor psuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. Nikt jeszcze nie powiedział że rama jest skończona

2. Tomasz, sorki, rama nie jest skończona. W pełni się z tobą zgadzam że paski nie są niebieskie w orginale ale to jeszcze nie koniec. Korka w baku jeszcze nie ma ;). Jak oni malują to niewiem, ale wiem że wszystko robi się pod jeden kolor bo miałem Volvo FL6 w którym dosłownie wszystko było pomarańczowe, nawet końcowy tłumik, przewody i turbina z kolektorami ( znaczy sie resztki farby były na turbince ). Tak pozatym to pomalowac detale nie sprawia mi kłopotu. Foty jakby co że wszystko jest w kolorze ( to jest to Volvo) :

 

http://moto.allegro.pl/item453971271_polecam_serdecznie.html

 

3. brudzingu nie będzie, będzie funkiel nówka

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w stylu " przejechane 100km po umyciu" taki delikatny kurz, nic mocnego, bo był niedawno myty........

 

A dokładniej, chodzi mi o coś bez przesady , miało by to wyglądać , na świeży kurz a nie już taki gruby jak kożuch na mleku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ Miklóś Bardzo sie cieszę że tak podeszłeś do sprawy to bardzo dobrze o tobie świadczy . Co do modelu to owszem zgadzam się że zarówno silnik i rama moze byc niebieski jednak zbyt monotonnie to wygląda ale skoro tak było w originale to w pelni to rozumiem ,czekam na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie chcę nic mówić ale piękny okaz się szykuje Ale ma jedno ale co do modelu . Na przed ostatniej fotce,na końcu ramy tak jak by przebija taki jakiś żółty kolor , ale to chyba wina fotki a nie twoja . Popraw to co masz poprawić i będzie git .

 

P.S. czym malowałeś chłodnice Jaką farbą/sprejem

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Więc troszkę posiedziałem nad modelem i wyszło takie coś jak na fotkach. Kabina będzie jeszcze malowana bezbarwnym i poprawiana niebieskim. Ogółem jestem zadowolony, tylko że zderzak jest o 1,5 cm niżej niż kabina, niewiem czemu. Przerobię mocowanie i będzie gitara :smile: . Wiem, zdięcia do bani, ale jak wracam do domu to jest ciemno ;-)

 

obraz010hi4.jpg

fe0f8fda177155fa.jpg

1946401474f27023.jpg

c9e2061e28a0e5dc.jpg

fdce4170b87e3468.jpg

 

 

Wesołych po świętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak ma linie podziału( za mocne jak dla mnie) a kabinka nie, mam nadzieję że to poprawisz......... Poza tym, jest ładnie, o na pasku "kremowego" z przody są jakieś przebłyski czerwonego...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kabinie musisz jeszcze pomalować podszybie i klamki. Zrobiłeś czarną obwódkę na około świateł i kierunku a w oryginale tego nie ma (o ile dobrze widzę) z kolei w oryginale jest czarna obwódka na około halogenów a w modelu nie ma. Tyle czepiania się, model bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie a propo tych nierównych krawędzi przejścia jest na to jakaś rada bo według mnie przy malowaniu sprajem to nie wychodzi natomiast przy aero chyba jest do zrobienia . Osobiście uważam że lepszym rozwiązaniem jest wycięcie odpowiedniego kawałka papieru przytrzymanie i psiknięcie aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.