Jump to content

MERCEDES-BENZ 1625 TLF 24/50


subaroman
 Share

Recommended Posts

Chcialem Wam dzis pokazac model, ktory zalegal w mojej szafie w stanie nadgryzionym ponad 12 lat, strazackiego Mercedesa 1625.
Model jest produkcji Revella w skali 1/24. Zasadniczo miniaturka powstala prosto z pudla z kilkoma tylko dodatkami: przednie lampy dostaly odblysniki w miejsce plaskiego odlewu, dorobilem obrysowki na dachu kabiny, migacze i odblaski na przednich blotnikach oraz poprawilem otwarte boczne rolety, zeby byly podobne jak oryginalne (przy okazji doloze troszke wyposazenia pozarniczego i ratowniczego, bo dosc ubogo jest ten Merc w nie wyposazony). Poza tym calosc jak fabryka wypuscila.
Nie jest to budowa idealna, ale skonczylem, co popsulem i cieszy teraz oko.
Pozdrawiam!!!

strazak10_zpsmmzd6kv2.jpg

strazak9_zpsyyxea0s2.jpg

strazak11_zpsnwgeufdq.jpg

strazak5_zpspeyh8maf.jpg

strazak7_zpssjwdc3bx.jpg

strazak8_zpsjzyixt5a.jpg

strazak4_zpsyioicgf7.jpg

strazak6_zps4rxbklvh.jpg

strazak3_zpsgdgnmtav.jpg

strazak2_zpsvevsi7ia.jpg

strazak1_zpslw04vf1v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piękna robota. Szkoda, że nie robiłeś warsztatu. Byłoby mi łatwiej gdy zacznę robić swojego.

Jak malowałeś blachę ryflowaną? Z tym mam zawsze kłopot. U Ciebie wyszła bardzo fajnie, bo widać ryfle, a nie jest za bardzo przyciemniona.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 25.12.2018 o 12:04, Marak napisał:

Jak malowałeś blachę ryflowaną? Z tym mam zawsze kłopot. U Ciebie wyszła bardzo fajnie, bo widać ryfle, a nie jest za bardzo przyciemniona.

Blache ryflowana malowalem humbrolowskim metalikiem 191. Udalo mi sie uyskac fajny efekt bez przesadnego kombinowania.

Pozdrawiam!!

Edited by subaroman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.