Jump to content
Sign in to follow this  
BRONEK47

Dragon 6358 "Wyliniały kiciuś"

Recommended Posts

Cześć.  Nie wiedziałem gdzie wrzucić ten temat jak źle wwybralem, przepraszam. 20190213_125736.thumb.jpg.d38115f368222e2d8ec689ed22013c7d.jpgMam problem  z modelikiem. Przez jakieś 25 lat "rzeźbiłem" w kartonie. Plastik zaczął mnie kręcić jakiś rok temu coś tam ulepilem i pomalowałem. Interesuje mnie głównie lotnictwo ll wojny. Miałem kolegę który odszedł jakieś 8 lat temu, wiedział że już nieduzo czasu mu zostało i chciał jeszcze zrobić dioramke z tym modelem . Niestety czasu starczyło żeby skompletować dokumentację i farbki. Obiecalem że zrobię to za niego. Jakieś 5 lat temu zatrzymałem się na tym etapie i zielonego pojęcia nie mam w co ręce teraz włożyć.20190213_125648.thumb.jpg.8b3f21eda2fdb768dd0a4ef78376a29a.jpg Myślę też o tym żeby odsprzedać/wydzierżawić to komuś kto zrobi to na poziomie do którego mnie jeszcze brakuje eonów pracy. Nie chciałbym tego zrobić byle jak żeby było a serca do pancerki chyba nie mam. Czy może odłożyć niech czeka na wenę? Poradzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tu  radzić .Daj komuś kto zrobi na dobrym poziomie plus figurki  hehehe.A jak nie to zostaw jeść nie woła.Zajmij się lotnictwem.Skoro to nie Twoja baka to możesz zawsze odsprzedać komuś chętnemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bronek, forum, na którym się znajdujesz to ogromna skarbnica wiedzy. Poświęć dłuższą chwilę na czytanie postów, zobacz jak robią 'to' inni. Możesz też wspomagać się wszelką maścią tutoriali z YouTube. Nie ma się co poddawać, w końcu każdy z nas miał przed sobą ten pierwszy krok. Trochę wiary w siebie i motywacji, a na pewno osiągniesz sukces. I żebyś miał robić ten projekt nawet przez dwa lata, to uwierz - będzie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.