Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by push-up78

 1. Ciekawie wyszło .Jednej starszej pani pewien ksiądz dał do odrestaurowania zabytkowy obraz zaufał jej ...
 2. No teraz to będzie zupełnie inny odbiór.Eleganckie kaleczki.
 3. Spróbuj zapuścić lakier połyskowy clear tamiya x22 w to miejsce delikatnie pędzelkiem .Powinien to delikatnie wypełnić i zminimalizować wygląd pęknięcia.Raczej innej metody ni ma.
 4. Fajne te butle,butelki .buteleczki.Jeszcze gdyby były z Fantą... Malowanie bardzo fajowe.
 5. Właściwie jest wiele tego rodzajów filtroreduktorów.Niemniej rozglądać się trzeba z wejściem gwintu 1/4 cala.
 6. push-up78

  Aerograf cz.2

  Te dysze to faktycznie jakiś kruchy stop.Ktoś opyla ultrę na olx za 170 jako uszkodzoną z powodu dyszy właśnie.O badgerach tego nie słyszałem poza oczywiście rozkalibrowującymi się dyszami.Ale aby pękały nic .
 7. Jak ktoś zainteresowany OLX poniżej setki jakiś AS
 8. push-up78

  LSSAH - 1:16

  Bardzo fany,Niemniej oczywiście to nie musi być przecie Wittmann.Jakiś tam pancerniak. Najdoskonalszego Michaela to malowałem Andrei w skali 90mm.Takiego bajeranckiego odwzorowania twarzy próżno szukać w innych skalach.
 9. To tylko potwierdza to co napisałem.CIĄGLE MAMY KOMPLEKSY i malkontenctwo.
 10. Procon 266będzie Ci leżał sam mam ten model i zakupiony okazjonalnie za 150zeta.Cienkie jak i grube linie bez bezproblemowo.Nie żałuję dokupiłem na w razie czego dysze z iglicą i wyszło mi podobnie jak u Ciebie .Na temat Iwaty nie ględzę bo nie znam.Ale niezadowolony raczej nie będziesz.
 11. Neptun masz mimo to racje bo uważam,że jak ktoś bierze się już za projektowanie figur czy modelu powinien zrobić to dobrze.Są zródła to powinni z nich skorzystać.Ale widać robią to na odpier... i stąd takie kwiatki.Mimo to dalej obstawiam,że jak ktoś sobie robi dla siebie niech i tym się cieszy.Najlepiej napisać to do firm co się tym zajmują aby poprawili błędy merytoryczne.Ale czy to poskutkuje odzewem w zmianie kompletnie produktu mniemam ,że marne szanse.Jest jak jest. Tu przykład innych zestawów min.S model.
 12. Toż to niemalże naukowe podejście rodem z laboratoriów NASA.Super.
 13. W sumie jak jest dobrze ale kolega AstarSeran sam musi sobie wybrać co mu bardziej pasi.
 14. Są oryginały fot i nie koloryzowane.Pochodzą z oryginalnych slajdów AGFA.
 15. Zobacz sobie na OLX jest sprężareczka SPARMAX cena 160pln.Właściwe membranówka ala sprężarka.Kolo pisze,że kupił do poprawek lakierniczych ale nie daje rady.Daje to coś ponad 2 atm.Więc już sporo do malowania aerkiem.Cena nie poraża a można malować już sobie spokojnie model nawet ciut gęstszymi farbkami.
 16. Fajnie Tobie wyszedł też mam w kartonie do zrobienia może kiedyś.I fajny pomysł z polskim orzełkiem.W sumie przeróbka jedynie symboliczna a mamy swojaka.
 17. Nie przesadzaj jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Jak nie ma wyboru w naszych z 39r to lepsze to niż nic.Tak to jest jak bawisz się w rekonstrukcje i czepiasz się jakiegoś detalu.Albo całości.Za pewnie merytorycznie można się przyczepić ale to ma być bardzo zbliżone do figurek akurat naszej piechoty.Coś kuleje to trudno się mówi i żyje się dalej.W oczekiwaniu,że coś pojawi się lepszego.Chyba ,że masz czas i umiejętności to poprawiasz.A co do koloru nie jest zły wręcz poprawny.
 18. Jak dla mnie takie modele owszem są merytorycznie dobrze pomalowane.Skala co ma no ,że np.można pobawić się odcieniami i uwypuklić detale w bryle ,która ma w małej skali raczej drobny detal.I znika to m malowaniu na jednolity monotonny kolorek.I owszem co nie którzy wolą bawić się w ideał malowania zgodnego z oryginałem.I tez niektórym się to podoba.Ale jak wiemy w modelarskim ,,pół świadku,,liczy się już efekciarstwo.I też kto co lubi i jak woli.Pewnie ,że to znowu dyskusja co lepsze.W sumie nie ma sensu dalej DRĄŻYĆ TEMATU.NIECH KAŻDY SOBIE ROBI JAK CHCE.
 19. Bardzo fajnie to wygląda.Nietypowe coś jak płaskożezba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.