Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by push-up78

 1. Widać się da malować i Chinolami. Lat wiele temu polerowałem igłę i dysze w Chińczyku malował podobnie .Niemniej wszystko to co o chińczykach piszą to loteria.Raz trafi się super sprzęt innym razem lipa.Taka fota z neta jakiegoś forum zagramanicznego .
 2. Ciekawy test aerków z dyszmi 0,2mm Wave,Tamiya.Procona,Iwaty.Nawet jak widzę,że Procon jest jakby naj z tej czwórki....
 3. push-up78

  PT-76B

  Figurka z kapokiem wymiata.
 4. Nie ma reguł.Maluj tak jak lubisz i się Tobie podoba.Właściwie robiąc model ma być pomalowane jak najciekawiej a narzędzia tez należą do modelu.Im większe zróżnicowanie tym po prostu ciekawiej.
 5. Też także jak najbardziej.
 6. Ciekawe rzeczy wypisujesz zasiałeś ziarno niepokoju...🤔
 7. Inne czasy i specjalsi.A Rumcajsy wciąż w modzie....
 8. Z tego co widziałem te ślady smug z pistoletu to pod światło są widoczne.Powierzchnia jest jednak dobrze zmalowana.A i na USmańskich też to widać czasem.
 9. Te masy co widziałem się nie zapadają ale mogę się mylić .Ogólnie filmiki propagandowe na Judupie pokazują te podłoża i wygląda to świetnie.
 10. Dokładnie przykurz asfalcik i będzie super.Pamiętajmy,że w IRAKU nasze firmy w PRLu budowały im też drogi.
 11. Najważniejsze aby nie dać się odzwyczaić i wyleczyć z tego nałogu.😎
 12. A to spoko.Bo myślałem,że skala jedynie słuszna 1;35.A to co podałeś to faktycznie dosyć duże są już gabaryty.
 13. Fajnie kolego sam z nim walczyłem i wiem ,że główka to najmocniejszy akcent tego popiersia.
 14. Właściwie amelinium czy tam mosiężne lub z miedzi można jak najbardziej na klej CA.Lub te 2składnikowe na bazie żywić kleić.
 15. push-up78

  Gąsienice

  Ta ten problem to przerabiał chyba każdy kto zaczynał od tych wynalazków.Kombinować trzeba niestety.Nacinasz w miejscu zgięcia się gąsienic i sztukujesz na akryl właśnie.Innej drogi nie ma chyba ,że wolisz też poeksperymentować dwukomponentowymi klejami na bazie żywic.Albo wywalasz je i kupujesz metalowe albo plastiki jak gdzieś akurat trafisz.Masz łeb i ten to kombinuj.
 16. No to ładnie żeś wdepnął...
 17. Sprubuj tego w Jadar Hobby 15 zeta.Nie próbowałem ale widziałem filmiki na yudupie i wygląda obiecująco.Co prawa do 3 odcieni kamo ale podkład ciemy żóty więc sam kolor łosza brąz jest jak najbardziej odpowiedni pod mono tonny żóty.Z pewnoscią sam wyprópbuję w nadarzająccym się czasie.
 18. No i bardzo fajnie wygląda.
 19. Dokładnie do cięciwy polecam TO: Są 3 grubości 0,1-0,2 i 0,3mm
 20. Ten kamo to tak nakrapiany chyba na małym ciśnieniu.
 21. Uwielbiam takie romantyczne scenki z takimi pojazdami.
 22. Nie wiem ale w walce raczej unikano jak ognia krzykliwych kolorów więc raczej takiego wynalazku nie uświadczysz w archiwach.Nawet tarczki na hełmach z czasem waffen ss zdrapywali tam gdzie była flaga 3rzerzy bo było to zbyt rzucające się w oczy potem już tylko dawali kalki z runami ss na hełmy bez flagi 3rzeszy.Na parkach zimowych białej stronie uświadczymy jedynie opaski wąskie w kolorze czerwonym lub zielonym zmieniano jedynie mocowanie na przedramieniu lewym lub prawym w zależności od dnia i rozkazu w celu identyfikacji własnych jednostek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.