Skocz do zawartości

"STURER EMIL" / 1:35 / Trumpeter


Majorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem, że przystapię do zabawy z kolejnym modelem

Moje "dzieło" jest już ukończone, a sklejenie modelu zajęło mi jedynie tydzień!!! ...nie wiem jak to możliwe, zwarzywszy na to, iż niektóre potrafia przeleżeć zaczęte i nieskończone ponad pół roku!

In-Box'sik i fotki z budowy oczywiscie sa. Nie mam niestety zdjęć z malowania - to przez leniwosć... ale chętnie opowiem jak ono przebiegało, krok po kroku.

 

Fotki In-Box'a

df7dad9022c48486m.jpg 78db7b35179cc6c7m.jpg 3a3881e25cc72f3cm.jpg

 

Model klejony prosto z pudełka, bez żadnych dodatkowych zestawów(nie licząc kilku akcesoriów dorzuconych pod koniec). Starałem się robić wszystko po kolei, tak jak w instrukcji Jeśli chodzi o jakosć zestawu... model-lustro czysto odlany, częsci idealnie pasujace do siebie, ze sklejaniem nie ma najmniejszych problemów. Czasem zdarzaja się nadlewki, ale sa nie wielkie i nie ma problemu z pozbyciem się ich.

 

A oto zdjęcia z czasów klejenia modelu

b3fa95f48e948c1em.jpg 4b96caac927e1473m.jpg 96e59fec12053634m.jpg 90211f4fa95b4ae0m.jpg

5178e37cd614706dm.jpg 7ac9dd6f27ad1c17m.jpg 92413d310e7036cfm.jpg 502a9f91187f08efm.jpg

345b4d88046ec564m.jpg 838575d54423ae0cm.jpg ea2e868ad473ea29m.jpg 36ebd5db838a5503m.jpg

06f94046eaabf818m.jpg 0c6e210a026d746fm.jpg 33902e6de1bb14fbm.jpg

 

Ciag dalszy nastapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 3 Sturer Emily startują... No czekam na C.D.

No dokładnie. Ruszyłes z kopyta, tylko czekać i zyczyć powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 3 Sturer Emily startują... No czekam na C.D

Żebyście nie przesadzili z ilością, bo emilów było kilka, zatem merytorycznie nie spalcie tematu, bo nagle jak się pojawi jeszcze kilka to będzie merytoryczny problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście nie przesadzili z ilością, bo emilów było kilka, zatem merytorycznie nie spalcie tematu, bo nagle jak się pojawi jeszcze kilka to będzie merytoryczny problem .

 

już jest problem, o ile się nie mylę, to raptem dwie sztuki były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki mojego malowania Jesli jest ktos ciekaw, jak to wszystko zrobiłem, niech po prostu napisze. A postaram się dokładnie opisać po kolei jak przebiegał ten etap. Niestety na dzień dzisiejszy nie posiadam lepszych fotek niż te poniżej Model nie jest jeszcze w pełni ukończony, została mi m.in. antena i kilka "pierdółek"

 

Oto zdjęcia, niedługo postaram się załatwić leprze

0d4ff64f5db4649em.jpg 4704e586c15f6892m.jpg 9488ee1a047801d3m.jpg f72a9ac67ec84fa4m.jpg

f414b85ded9de8a0m.jpg b0f5ce4be31c59c3m.jpg 200d32a345ff2680m.jpg 425bb598e19767fbm.jpg

 

Mam nadzieję, iż model nie wyszedł najgorzej... Nie jestem jeszcze dowiadczonym modelarzem, to dopiero mój drugi pojazd na gasienicach Oprócz tego skleiłem jakies pięć pojazdów kołowych i szesć dział, wszystko 1:35. No i jakie 8 samolocików w 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ci bardzo ładnie wyszedł aczkolwiek nie idealnie, zwłaszcza ilość tej rdzy trochę razi .

Jak będziesz mógł to daj też nieco lepsze zdjęcia, bo te są trochę nieostre.

Czekam na te "pierdółki".

A do mnie właśnie przyszła załoga do mojego Emilka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ciekawy, ładnie wykonany, ładnie zrobiona rdza na gąskach, ale chyba za dużo (to tylko moja sugestia). Te pojazdy (chyba 2 o ile mnie pamięć nie myli) nie wojowały długo. Jeśli chodzi o figurki, to też wolę pojazdy bez załogi...

Generalnie, model bardzo przyzwoity...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś na lufie oznaczenia ustrzelonych przez Emilka pojazdów, ale trumpeter ( i wielu innych producentów) popełnia jeden błąd, dołączając takie kalkomanie-oznaczenia na lufę Otóż o ile mi wiadomo oznaczenia takie nie były malowane na całej średnicy lufy tylko po jej bokach ( w formie kresek lekko zachodzących, ale nigdy nie łączących się w pełne obręcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.